Devil May Cry 3: Special Edition’ın Nintendo Switch Sürümünden Yeni Görüntüleri Geldi

Nintendo Switch için çıkacak olan DMC 3: Special Edition için yeni ekran görüntüleri yayınlandı.

Devil Mary Cry 3: Special Edition‘ın Nintendo Switch için çıkacak olan versiyonunun yeni ekran görüntüleri yayınlandı. Oyun Switch için bir dizi yeni özellik alıyor. Capcom‘dan oyunun yapımcısı Matt Walker, son bir kaç haftadır bunları ortaya koyan özellikleri paylaştı.

Devil May Cry 3: Special Edition, 20 Şubat 2020 tarihinde Nintendo Switch sürümü ile oyuncuların karşısına çıkacak. Oyunun yapımcısı olan Matt Walker bir süredir oyunun yenilenecek özellikleri ve görüntülerle alakalı paylaşımlarda bulunuyordu. Bu özelliklerden biri Switch sürümünde Kanlı Saray Modun da anında Stil değiştirme, silah değiştirme ve yerel işbirliğini içeriyor.

Bugün oyunun bir bölümü olan Bloody Palace için yeni ekran görüntüleri yayınlandı. Devil May Cry 3: Special Edition iki oyuncu ile oynanabiliyor olacak. Oyunun ana kahramanları olan Dante veya Vergil‘i kontrol ederek oynayabileceğiniz iki kişilik mod’u barındırıyor. Solo olarak oynamak isterseniz iki karakterden birini seçerek tek başınıza da oynayabilirsiniz.

20 Şubat 2020 tarihinde Nintendo Switch için çıkacak olan oyunu Nintendo’nun sitesinden 20 Dolar karşılığında satın alabilirsiniz. Capcom tarafından geliştirilen ve yayınlanan oyunun dosya boyutu ise 5.1 GB.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol