Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dev Sızıntı: Apex Legends’a Dokuz Yeni Karakter Geliyor

Sızıntı, kullanılıp silinen bir hesaptan ApexUncovered başlığıyla yüklendi. Ayrıca yayınlanmamış 15 oyun videosunu ve yaklaşan içeriği detaylandıran çok sayıda dosya da bulunuyor.

Eurogamer raporlarına göre devasa bir Apex Legends sızıntısı, yıllarca olmasa da aylarca sürecek Apex içeriğinden oluşan dokuz yeni karakter, yeni haritalar, silahlar ve daha fazlasının geleceğini ortaya çıkardı. Sızıntı, kullanılıp silinen bir hesaptan ApexUncovered başlığıyla yüklendi. Ayrıca yayınlanmamış 15 oyun videosunu ve yaklaşan içeriği detaylandıran çok sayıda dosya da bulunuyor.

Orijinal indirme dosyası şu anda kaldırıldı ancak bilgiler hala sosyal medyada paylaşılmaya devam ediyor. Sızıntı, Apex tarihindeki en büyük sızıntı oldu ve sızdırılan 15 videodan sadece birinde dokuz sezonluk duyurulmamış efsaneler yer alıyor.

Apex Legends Sızıntısı Yeni Karakterleri Tanıtıyor

Apex Legends

Sızdırılan videolardan birinde sergilenen dokuz yeni efsane; Conduct, Scryer, Calibre, Jester, Phantom, Vantage, Uplink, Newcastle ve Catalyst olarak adlandırılmış. Sızan diğer içerik, biri tamamlanmak üzere ve diğeri henüz geliştirme aşamasında olan arena haritasının yanı sıra Divided Moon adlı üçüncü bir haritayı kapsıyor. Sızan videolarda yeni silahlar ve yadigârlar da yer alıyor.

Respawn, sızıntı hakkında henüz yorum yapmadı ancak sızdırılan videoların meşru olduğuna dair çok az şüphe var. Oynaması ücretsiz canlı oyun için yayınlanan içerik, Respawn’ın Apex‘i gelecekte iyi bir güncelleme ile oyunu geliştireceğini gösteriyor. Apex Legends şu anda 12. sezonunda.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.

    Valorant VP En Ucuz Fiyat, Stoklarla Sınırlı!

    X