Destroy All Humans Remake 2020 Yılı’nda Çıkıyor

Bir zamanların kült oyunlarından olan Destroy All Humans 2020 yılında remake versiyonu ile tekrar piyasaya sürülecek.

Destroy All Humans, Black Forest Games ve Pandemic Studios tarafından geliştirilen, açık dünya, aksiyon ve macera kategorilerini taşıyan, 2020 yılı içerisinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One’a çıkacak olan oyundur.

PCGamesN‘in yaptığı habere göre, Destroy All Humans’ın ilk oyunu 2005 yılında çıktı. Cryptosporidium-137 adında bir Furon (uzaylı) ile oynuyoruz. Crpyto-137, insan ırkını yönetmeyi veya yok etmeyi kendi başına üstleniyor.

2005 yılında çıktığından sonra devam oyunları geldi fakat geliştirici ekip olan Black Forest Games oyunun 2005 yılında çıkan oyunun remake’ini yeni grafik ile tekrar yapmaya karar verdi. Oyun hakkında daha fazla bilgi almak için Black Forest Games’in yaratıcı direktörü Jean-Marc Haessig ile bir röportaj gerçekleştirdi.

Haessig’e göre bir hayalini gerçekleştiriyor. Haessig “Destroy All Humans açık dünya türünde bir kült klasiği, bugüne kadar oyunu oynamayı seven özel bir topluluğa sahibiyiz. Bunu neden yapmayalım ?” dedi.

Bir çok oyunun bu yıl ve önümüzde ki seneler için Remake yapımlarının olduğunu hatırlatmakta fayda var. Geçmişte çok fazla oynanmış ve oyuncular tarafından sevilmiş yapımlar mevcut. Geliştiriciler hem oyuncuları memnun etmek adına hem de getirisinin fazla olacağını bildikleri için eskiden çıkmış kült oyunları günümüz grafik görsellerine uyarlayarak yeniden satışa sunuyor.

Ayrıca oyun Unreal Engine ile geliştirilmiş ve eskiden kullanılan silahların değiştirilmediğini de belirtmiş.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol