Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Destroy All Humans 2 Bölünmüş Ekran Desteği Sunacak

Yaklaşan açık dünya aksiyon-macera oyunu, iki oyuncunun yerel bölünmüş ekran işbirliğinde birlikte oynamasına izin verecek.

Destroy All Humans 2 – Reprobed aynı bilgisayardan eşli oynanış desteği sunacak. Destroy All Humans Remake, 2005’te çıkış yapan PS2 sürümünün çok sadık bir yeniden yapımıydı, bu nedenle Black Forest Games’in yakında çıkacak olan devam oyunu Destroy All Humans 2 – Reprobed ile senaryoya bağlı kalması şaşırtıcı değil.

Bu, elbette orijinal oyunun en büyük özelliklerinin tümünü, yani işbirliğini de beraberinde getireceği anlamına geliyor. İlk yeniden yapımda çok oyunculu destek yoktu, çünkü orijinal oyun tek oyunculuya göre tasarlanmıştı. Bununla birlikte orijinal Destroy All Humans 2, işbirliği için destek içeriyordu. İkinci oyun , iki oyuncunun yerel bölünmüş ekran kooperatifinde tam oyun boyunca oynamasına izin verecek.

Destroy All Humans 2 Co Op Fragmmanı

Destroy All Humans 2

Destroy All Humans 2: Reprobed’in konusu 1960’larda geçiyor. Oyunda, orijinal oyundan bilinen bir uzaylı olan Crypto’nun rolünü bir kez daha üstleniyoruz. KGB, Dünya’da mahsur kalan ana gemisini havaya uçurduktan sonra, Furon ırkının temsilcisinin ölümcül düşmanlarından intikam almaktan başka seçeneği yok.

Oyun, bizi dünyanın farklı bölgelerine atan görevlere ayrılmış durumda. Oyun sırasında sadece Amerika Birleşik Devletleri’ni değil, İngiltere, Sovyetler Birliği, Japonya ve hatta Ay’ın yüzeyini de ziyaret etme şansımız mevcut. Görevlerimizi tamamlarken, açık bir yapı ile uçsuz bucaksız seviyelerde dolaşıyoruz ve Dünyalılar arasında panik yaratıyoruz.

Furon’umuzun çok çeşitli sofistike silahları ve araçları ve özel yetenekleri ile rakiplerimizle savaşıyoruz. Mevcut cinayet araçları arasında, serinin ilk bölümünden iyi bilinenler ve meteor yağmuru tarafından yönetilen bir dizi yeni özellik de mevcut.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.