Destiny 2’nin Shadowkeep Genişlemesi Oyundan İki Kat Daha Büyük Olacak!

Destiny 2'nin yeni genişlemesi devasa büyüklükte olacak.

Konsol ve bilgisayar platformunda oynanan Destiny 2 yakında bilgisayar platformu için Steam üzerinde lansmana çıkacak. Şuan ön siparişlerde yer alan yapım, aynı zamanda Shadowkeep genişlemesini de oyunculara sunacak.

Defalarce kez haberlerimizde Destiny 2’ye yeni bir genişleme geleceğini ve bu genişlemenin Shadowkeep adında olacağını belirtmiştik. Yeni genişleme paketi ile ilgili bugün yeni bilgiler geldi. 17 Eylül’de oyunculara sunulacak olan Shadowkeep genişlemesi ana oyundan iki kat daha büyük olacakmış.

PC Gamer’ın yapmış olduğu habere göre Destiny 2’nin yeni genişlemesi olan Shadowkeeep oyundan iki kat daha geniş bir dünyaya ve iki kat daha fazla bir içeriğe sahip olacakmış. Oyuncuları Ay’ın derinliklerine götürecek olan genişleme yeni içeriklere ek olarak yeni zırh setlerini de karşımıza çıkaracak.

Daha önce keşfedilmemiş yerleri de keşfetme fırsatı sunacak olan genişleme, karanlık yapısı ile gerilim yüklü olacak. Orjinal oyunda görünmeyen bölgeleri de keşfetme fırsatı bulacağımız genişleme 17 Eylül’de lansmana çıkacak. Yapım Steam üzerinde 159.00 TL olarak satılmaya devam ederken iki farklı yapıda karşımıza çıkacağı ifade ediliyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol