Destiny 2’den İlk Oynanış Videosu Ve Çok Sayıda Detayla Bilgi

Destiny 2'nin oynanış videosu söz verildiği tarihte geldi.

Bungie tarafından geliştirilen ve Activision tarafından yayınlanacak olan Destiny 2 hakkında çok sayıda bilgi ve ilk oynanış videosu paylaşıldı. Serinin ilk oyunu ile arasında önemli değişiklikler olacak yapım, konsollar haricinde PC için de piyasaya sürülecek. Playstation 4, Xbox One ve PC platformuna sahip olan oyuncuları dahil olabileceği Destiny evreni, bağlı bir topluluk oluşturmak için atılan özel adımlarla birlikte gelecek.

Oyunun oynanış videosu için söz verilen tarihte, hem bir sinematik fragman hem de ilk oynanış videosu yayınlandı. Haberin en altında yer alan ekranlardan videoları izleyebilirsiniz.

Steam üzerinden çıkış yapmayacak olan oyun, Battle.net üzerinden açacağınız bir hesapla bağlantılı olacak. Oyuncular arasındaki yalnızlık hissini gidermek için adımlar atacak olan Activision-Blizzard, oyun içinde yeni grup bulma yollarını da kolaylaştıracaklarını açıkladı.

Oyuncuyu içine çeken bir dünya, yapacak çok fazla şey ve dilediğiniz zaman birlikte oynayabileceğiniz bir kişi bulabilmeniz amacıyla yola çıktıklarını bildiren yönetmen Luke Smith, oyuncu topluluğunun birbirine kenetlenmesi için atılacak adımlardan bahsetti.

İlk oyunda, kendinize yeni bir klan bulmanız nispeten zor bir sisteme sahipti. Nightfall Strike ya da Raid’e katılabilmek içinse bir gruba dahil olmak şarttı. Klan için sürekli aktif olmak ya da kendisine göre bir klan bulamamaktan ötürü, oyuncular çeşitli zorluklar yaşıyorlardı.

Bungie, bu durumu Destiny 2’ye ekleyecekleri grup bulma sistemi ile aşmaya çalışacak. Seçeceğiniz grubun oyuncuları ile birlikte oyuna dahil olabilecek ve hem oynayıp hem de kazanabileceksiniz. PvE Matchmaking ile grup bulma sıkıntısı bir parça azalacaktır.

Oyun 8 Eylül tarihinde konsollar için piyasaya çıkacak. PC için ne zaman piyasaya çıkacağı henüz açıklanmadı. Kısa süre önce yayınlanan videoları aşağıdaki ekranlarda izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>