Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Destiny 2’den 4K 60 FPS Oynanış Videosu Geldi

PC'de kaydedilen oynanış videosu oldukça güzel görünüyor.

Bungie tarafından geliştirilen ve Activision tarafından yayınlanacak olan Destiny 2, serinin ilk oyununun aksine sadece konsollar için çıkış yapmayacak. PC için de raflardaki yerini alacak olan oyunun 4K 60 FPS Pc oynanış videosu kısa süre önce yayınlandı. Oyun PC’de Blizzard’ın Battle.net sunucularını kullanacak. Bu sebeple bir Battle.net hesabınızın olması gerektiğini hatırlatalım.

destiny 2 gameplay e3 2017

Çok oyunculu modları sayesinde konsollar ve PC için son zamanlarda çıkmış olan en başarılı MMO’lardan biri olduğunu söyleyebileceğimiz Destiny serisinde, sisteminizi işgal eden tehlikelere karşı gezegeninizi korumak için savaşacaksınız. Güneş sisteminizde yer alan farklı gezegenlerde savaşacak, farklı birliklere katılabilecek ve kendi kahramanlık hikayenizi Destiny evreninin hikayesinin içine işleyebileceksiniz. Destiny’de de pek çok oyunda olduğu gibi savaşarak ve yeni yeteneklere kavuşarak gelişeceksiniz.

Oyun, 6 Eylül 2017 tarihinde raflardaki yerini alacak. O günden önce, 18 Temmuz’da erken erişime açılacak olan açık betasına katılmak için oyunu ön sipariş ile satın almanız gerekiyor. Buraya tıklayarak ön sipariş tekliflerini görüntüleyebilirsiniz.

NVIDIA GeForce’un resmi YouTube hesabı üzerinden yayınlanan 4K 60 FPS oynanış videosunu aşağıda yer alan ekranda izleyebilirsiniz.

Destiny 2: 4K PC 60 FPS Homecoming Gameplay First Look – On GeForce GTX!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.