Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Destiny 2: The Final Shape Genişlemesi Ertelendi: İşte Yeni Tarih

Destiny 2: The Final Shape adlı yeni genişleme paketi ertelendi. Yeni tarihi açıklayan ekip projeye bir hayli odaklandığını aktardı.

Bungie tarafından oyunculara sunulan Destiny 2 genişleme paketi The Final Shape daha önce planlanan 27 Şubat 2024 çıkış tarihinden 4 Haziran 2024 tarihine ertelendi. Şu anda PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Steam üzerinden PC için mevcut olan Destiny 2 oyuncular tarafından oynanmaya devam ediyor ve yeni ek paket de bir hayli bekleniyor.

Ekip erteleme hakkında çeşitli açıklamalarda bulunuyor ve şunları aktarıyor: “The Final Shape, Destiny hikayesinin ilk on yılının ve zirve noktasını temsil ediyor. Bu yolculuğu onurlandırmak istiyoruz. Bu yüzden daha büyük ve cesur bir adım atmak adına ihtiyacımız olan zamanı arttırmak gerekiyor. Gelecek yıllarda hatırlayacağınız ve değer vereceğiniz bir proje sunmayı umuyoruz.

Destiny 2 Genişlemesi Hikayeyi Devam Ettiriyor

Season of the Wish adlı yeni sezon yarın itibarıyla başlıyor ve Haziran ayında The Final Shape’in çıkışına kadar devam etmesi planlanıyor. Yeni sezon için içeriklerin ve hikayenin büyük bir kısmı başlangıçta planlandığı gibi Kasım sonundan Şubat ayına kadar devam edecek olsa da ekip The Final Shape’in çıkışına kadar tüm oyuncuların katılabileceği yeni deneyimlerin buraya eklenmesi planlıyor.

destiny the final shape c

Şubat ayında, Wish adı verilen yeni haftalık ilerleme tabanlı görevler ve benzersiz ödüller içeren Moments of Triumph güncellemesi sunulacak. Ardından Guardian Games etkinliğiyle beraber sınıflar arası rekabet kızışacak ve buradaki içerikler Mart ayına kadar oyuncuları meşgul edecek. Nisan ayından itibaren oyuncuları yeni bir yolculuğa çıkaracak olan Destiny 2: Into the Light adlı iki aylık bir içerik güncellemesi oyuna dahil olacak. Tüm bunlar, Mayıs ayında çıkacak üç yeni PvP haritası da dahil olmak üzere PvP Strike ekibinin devam eden çabalarının bir yansıması.

Erteleme sonrası yayınlanan video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.