Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Destiny 2 Sezon 19 Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Destiny 2 Sezon 19 fragmanı geç de olsa nihayet yayınlandı ve yeni sezonun hikayesine ışık tuttu.

Destiny 2 Sezon 19 fragmanı yayınlandı ve yeni sezonun hikayesi açığa çıktı. Oyunun hayranları, Witch Queen genişlemesi için son sezonun ne olacağına dair Bungie’den gelecek haberleri sabırsızlıkla bekliyorlardı. Destiny 2’nin 19. Sezonu için bir günden az kaldı.

Bungie, Season of the Seraph için yeni bir fragman yayınlarken, Destiny 2 hayranları nihayet Sezon 19 lansmanından önce hikaye hakkında yanıtlar aldı. Pek çok hayran, Bungie’nin yeni sezonları canlandırmaya yardımcı olacak görünüşte pazarlama eksikliğinden biraz hayal kırıklığına uğradı çünkü fragman sezonun başlangıcından birkaç gün önceye bırakıldı.

Destiny 2 Sezon 19 Cevapsız Soruları Cevaplayacak

Destiny 2 Sezon 19

Destiny 2’nin anlatısı son birkaç yılda büyük adımlarla ilerlemeye devam ederken, serinin henüz cevaplamadığı birçok soru işareti de mevcut. Bazıları, Beyond Light’ın lansmanından çok önce, Ana Bray ve Rasputin olarak bilinen Warmind AI dahil olmak üzere bazı önemli karakterleri spot ışıklarının dışında bıraktı.

Rasputin’in Neptün’deki gizli Neomuna şehri ile ne kadar bağlantılı olduğu düşünüldüğünde, birçok kişi Destiny 2 Sezon 19’un Light Fall öncesinde geçen her şeyi birbirine bağlamak için muhtemelen soru işaretlerini gidereceğine dair fikir birliğine vardı.

En son Destiny 2 fragmanı sayesinde, hayranlar artık Season of the Seraph’ın Rasputin’in etrafında kalan soruları cevaplamaya çalıştığını öğrendi. Fragmana göre Xivu Arath, Rasputin’in silahlı uydu ağını ele geçirmek için bir kez daha harekete geçti. Bu tür bir yıkımı durdurmak isteyen Vanguard, Hive War God’ı durdurmak için Muhafızları Warmind’in en gelişmiş silahlarıyla donatmak için gizli bir operasyona yetki verdi.

Hızlı tempolu fragman Ana Bray’i de gösterdi. Birçok hayranın doğru tahmin ettiği gibi, Ana Bray’i Rasputin’i barındırmak için bir Exo gövdesi kullanmaya çalışırken görüyoruz. Hive’ın bu sezon ana düşman gücü olmasıyla birlikte, görüntülerde oyuncuların gözlerini oyunculara dikebilecekleri bir kuleler alanından geçerek düşman hatlarına sızmaya çalıştıkları da görüldü.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.