Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Destiny 2 Sezon 19 ile Oyunda Artık Tek Para Birimi Kullanılacak

Destiny 2'nin gelecek sezonu ile Microphasic Datalattice ve Dusklight Shard gibi eşyalar kaldırılacak ve bu maddeler tek para birimi olan Glimmer'a dönüştürülecek.

Geliştirici Bungie, gelecek bir güncellemede Destiny 2‘nin hedef materyallerinden kurtulacağını açıkladı. Sezon 19’un 6 Aralık’ta yayınlanmasıyla birlikte gerçekleşecek olan güncelleme, esasen Helyum Filamentleri, Mikrofazik Datalattice ve Dusklight Shards gibi materyalleri işlevsel olarak işe yaramaz hale getirecek ve hepsini Glimmer’a dönüştürecek.

Oyuncular artık bu maddelerden herhangi birini kullanmak yerine, bir NPC aracılığıyla oyunun standart para birimi olan Glimmer karşılığında bunları takas edebilecek. Şu anda malzemeler, Legendary Shards gibi çeşitli başka şeylerle takas yapmak için kullanılıyor ancak yakında bu özellik tamamen devre dışı bırakılacak.

Destiny 2’nin Sistemleri Basitleştirilecek

Destiny 2 Sezon 19

Bungie’ye göre bu malzemelerin kaldırılmasının nedeni, Destiny 2’nin karmaşık ekonomisini yeni ve geri dönen oyuncular için basitleştirmek olarak açıklandı. Oyunun, ilk piyasaya sürüldüğü zamana kıyasla oldukça farklı bir oyun olduğu için, oyun tasarımı ve ekonomisi söz konusu olduğunda stüdyonun önceliklerinde bir değişiklik olması muhtemel.

Bir oyuncunun takip etmesi gerekebilecek para birimlerinin sayısını azaltmak, stüdyo için bu yönde atılmış bir adım. Eğer, siz de Destiny 2’nin karmaşık ekonomi sistemi ve göz korkutucu mekanikleri konusunda endişeleniyorsanız ve bu yüzden oyuna başlamıyorsanız, Sezon 19 ile oyuna geri dönmeyi düşünebilirsiniz.

Destiny 2 şu anda korsan temalı Season of Plunder‘ın tam ortasında. Henüz ismi açıklanmayan Sezon 19, Witch Queen genişlemesinin son sezon kısmı olacak ve Lightfall‘ın çıkışıyla sona erecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.