Destiny 2 Season of the Lost Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Destiny 2 Season of the Lost, oyunun dördüncü yılındaki üçüncü büyük güncelleme olacak. Sezon 15 hakkında bilmeniz gereken her şeyi sizin için derledik.

Yayınlanmadan önce yoğun bir şekilde tanıtımları yapılan çoğu yeni sezonun aksine Destiny 2 Season of the Lost, çıkışından yalnızca bir saat önce tam olarak açıklanacak. Yani sezon aslında çıkış yapana kadar bir gizem olacak ancak biz şimdiden birkaç bilgi öğrendik.

Her zaman olduğu gibi, daha fazla Egzotik ve Efsanevi Teçhizat ve tabii ki 100 kademeli ödüllü bir savaş bileti yeni sezonla birlikte oyuna eklenecek.

Destiny 2 Season of the Lost

Destiny 2 Season of the Lost Çıkış Tarihi

Destiny 2 15. Sezon: Season of the Lost çıkış tarihi, her zamanki haftalık sıfırlama zamanı ile eşleşen aşağıdaki yayın saatinde 24 Ağustos Salı günü yayınlanacak:

 • Avrupa Sunucusu: TSİ 20.00

Yeni Sezon için kapalı kalma süresi, yukarıdaki zamandan 1 saat 15 dakika önce başlayacak ve Season of the Lost‘u içeren 3.3.0 Güncellemesi ile yayınlanacak.

Güncellemeyi indirdikten sonra oynamaya başlayabilirsiniz ancak önceki sezonlara bağlı olarak ilk gün sunucu sorunlarının olabileceğini hatırlatalım, bu nedenle açılış saatlerinde ne kadar oynayabileceğiniz konusundaki beklentilerinizi kontrol altında tutun.

Yukarıdaki zamanlardan bir saat önce, oyunun bir sonraki büyük sezonundan ne bekleneceğinin ana hatlarını ve aynı zamanda Destiny 2 Season of the Lost‘tan ne bekleneceğini tam olarak ortaya koyan bir Witch Queen yayını gayri resmi olarak Gamescom 2021 haftasının başlangıcı olacak.

Yeni sezon 24 Ağustos’ta gelmeden önce yapılacakların bir listesi:

 • Kazandığınız sezonluk unvanları talep etme.
 • Sezon 15 ile ödül sistemini değiştirecek olan Kule’de Zavala ile Vanguard jetonlarını teslim etmek.
 • Valor ve Infamy rütbe ödüllerini almak için Shaxx ve Drifter’ı ziyaret edin.
 • Herhangi bir Splicer Sunucusu engramını talep etme.
 • Tüm sınıflarda kalan tüm sezon geçiş ödüllerini kullanma.
Destiny 2 Season of the Lost

Destiny 2 Season of the Lost Hakkında Ne Biliyoruz?

Destiny 2 Season of the Lost, 11 Mayıs’ta başlayan Season of the Splicer’ın ardından, oyunun dördüncü yılındaki dördüncü içerik sezonu olacak.

Önceki sezonlardan farklı olarak, ne bekleyeceğinize dair ayrıntılar büyük ölçüde gizli tutuldu. Bu, geçen yıl yalnızca Beyond Light genişlemesiyle birlikte bir açıklama yayının parçası olarak tamamen ortaya çıkan Season of the Arrivals’a benzer şekilde olacak.

Bungie, yayına kadar nelerin beklendiğinin çoğunu gizli tutsa da, Sezon 15’ten ne bekleyebileceğimize dair bazı ayrıntıları öğrendik:

 • Osiris ile birlikte bir ekran görüntüsünde gösterilen Mara Sov’un dönüşü kesinleşti. Sov, Forsaken ve Dreaming City’de yoğun bir şekilde yer aldı ve Beyond Light’ın başlangıcında, Karanlık güneş sistemi boyunca sürünürken kısaca bahsedildi. Muhtemelen The Witch Queen’in hikayesinde bir rol oynayacak. Bu yüzden Season of the Lost’a dahil olması mantıklı.
 • Destiny 2 Çarpraz Platform Özelliği, Season of the Lost’ta beta şeklinde çıkış yapacak. Tam olarak ne zaman bilmiyoruz, ancak sezon başladığında hangi platforma ilk giriş yaparsanız yapın çarpraz platform etkin olacak.
 • Ritüel görev silahı, Patlayıcı Işık avantajına sahip bir roketatar olacak. Önceki sezonlarda olduğu gibi, kilit açıldıktan sonra Strike, Crucible ve Gambit temalı süslemeler için görevler olacak.
 • Prophecy Dungeon ganimet havuzu ise Trials of the Nine’dan Nine temalı silahların rastgele atışlarla geri dönecek.
 • Silahların başka yerlerinde, Power ve Kinect yuvalarında Legendary Stasis silahlarının tanıtımı olacak, birincil cephane silahlarının artık sonsuz cephanesi olacak.
 • Kazanılacak yeni Iron Banner zırhları olacak.
 • Son olarak, Bungie, BattlEye Anti-Cheat’ın Sezon boyunca aktif edileceğini onayladı.

Oyuna, bu bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol