Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

 

Destiny 2, S14’te 120 RPM Hand Cannon ve Pompalı Tüfekleri Zayıflatıyor

Destiny 2, Sezon 14 ile birlikte Hand Cannon'lar ve pompalı tüfekler zayıflatma alacaklar ve Quickdraw bu zayıflatmadan etkilenecek başka bir yetenek.

Bungie, S13’ün başlangıcında 120 RPM Hand Cannon’ları aşırı güçlendirdi ve bu gücün bir kısmını S14 ile birlikte geri çekecekler, Hand Cannon’ların yanı sıra ayrıca Pompalı Tüfekler’de bir zayıflatma alacak ancak yine de yakın mesafenin yine ne çok tercih edilen silahlarından biri olacaktır. Destiny 2 Sezon 14 11 Mayıs 2021 tarihinde başlayacak.

Destiny 2 Hand Cannon

Hand Cannon’lar, Destiny 2 PvP’deki birincil yuva için en kötü seçimlerden biriydi, ancak Sezon 13 ile birlikte silaha yapılan güçlendirme ile birlikte oyuncuların tercih ettiği ilk silahlardan biri olmaya başladı. Sezon 13 ile birlikte yapılan güçlendirme ile birlikte, silahın hem orta hem de uzun mesafedeki hasarı oldukça yükseltildi ve bu da silahın oldukça kuvvetli bir hale gelmesine sebep oldu. Ancak bu Sezon 14 ile birlikte değişiyor, çünkü Bungie yeni sezon ile birlikte Hand Cannon’ların muazzam menzilini azaltacak.

Bu zayıflatmanın ardından büyük bir ihtimalle 140 RPM’e sahip olan Hand Cannon’lar bir adım öne çıkacaktır. Ayrıca Pulse Rifles ve Scout Rifles’larda biraz nefes alacak ve eskisine göre daha fazla kullanılmaya başlayacaktır.

Hand Cannon’ların yanı sıra ayrıca, Quickdraw yeteneği ve pompalı tüfeklerde bir diğer zayıflatma alacak olan silahlar arasında yer alıyor. Her ne kadar zayıflatma alacak olsa da, pompalı tüfeklerde yine de yakın menzilde en çok tercih edilen silahlardan biri olmaya devam edecektir.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.