Destiny 2, PvP’de Stasis’i Zayıflatan Bir Güncelleme Yayınlandı

Bu güncellemede Beyond Light geri bildiriminin en büyük iki parçası ele alınmaktadır.

Bungie, bugünkü yamanın bir parçası olarak Destiny 2: Beyond Light’taki yeni Stasis alt sınıflarını zayıflattı ve gelecek güncellemede dünya ganimet havuzuna daha fazla silah ekleyecek.

Durağanlık ve ganimet çeşitliliği, genişlemenin yayınlanmasından bu yana topluluk geri bildirimlerinin en büyük noktaları oldu. Bu, devam eden Destiny 2: Beyond Light incelememiz için de geçerli. Bugünkü güncelleme, özellikle Shadebinder Warlocks olmak üzere yeni buzlu Muhafızlarımıza hakim olacak ve Crucible’da performanslarını değiştirecek.

İşte değişikliklerin tam listesi:

  • Shadebinder Warlock Super exploit düzeltildi, tek atış yapan patronların paramparça olmasını önledi.
  • Stasis koparma hasarı 110’dan 90 CP’ye düşürüldü. Bugünün yaması, Resilience’ın sağladığı koparma hasarı azaltma miktarını da artırarak 90 Resilience sınırına ulaştı.
  • Shadebinder Warlock yakın dövüş atış hızı %20 düşürüldü ve menzil 28 metreden 16 metreye düşürüldü.
  • Shadebinder Warlock Super süresi 30 saniyeden 24 saniyeye düşürüldü. Hafif saldırı enerjisi maliyeti, bunu telafi etmek için %5’ten %4,5’e hafifçe düşürüldü.
  • Cold Snap Stasis bombası arayıcı hızı %23 düşürüldü.
  • Sadece PvP – Cold Snap bombası, Ice Flare Bolt arayıcısı ve Shadebinder Warlock yakın dövüşçü dondurma süresi 4,75 saniyeden 1,35 saniyeye düşürüldü.
  • Yalnızca PvP – Shadebinder Warlock Süper ağır saldırısı artık donmamış oyunculara hasar vermiyor.

Pek çok Stasis yeteneği kontrol edilmemiş durumda ama Warlocklar, PvP’deki en korkunç sınıftı (kaynak: I main Warlock), bu yüzden bunlar hoş değişiklikler. Sezon bitmeden en az bir tane daha Stasis ayarlaması göreceğimizi sanıyorum, ancak bunu sadece zaman gösterecek.

Kasım 2020 Tarihinde Piyasaya Çıkacak Olan Oyunlar listemize de göz atabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol