Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Destiny 2, Oyuncuların Yıllardır İstediği Güncellemeyi Duyurdu

Destiny 2 için bir sonraki güncelleme, oyun topluluğunun loot yönetimini biraz daha kolaylaştırmak için istediği bir değişikliği beraberinde getirecek.

Destiny 2‘nin son güncellemesi, topluluğun yıllardır talep ettiği birçok değişikliği ele alacak ve teçhizat yönetimini biraz daha kolaylaştırmak için ‘blue engram’ damlalarında değişiklikler yapacak. İster mahzen alanı ister önceden var olan silah modellerine yeni görünümler koymak olsun, teçhizat yönetimi her zaman oyun içinde tartışmalı bir nokta oldu.

Oyuncular artık dünyaya rastgele düşen blue engram damlaları nedeniyle Postmaster’da oturan daha iyi teçhizatlarını kaybetme olasılığı konusunda endişelenmek zorunda kalmayacak. Bungie, bir sonraki genişleme paketinin 28 Şubat 2023’te piyasaya sürülmesine hazırlık olarak oyunda şimdiden değişiklikler yapmaya başladı ve önümüzdeki haftalarda oyuna daha fazla set de eklenecek.

Destiny 2 Blue Engram Sorununa El Attı

Destiny 2, Oyuncuların Yıllardır İstediği Güncellemeyi Duyurdu

Oyunun şu anki sezonu Season of the Seraph, oyunun beşinci yılının son sezonu ve Lightfall’da Calus ve The Witness ile gelecek savaşa zemin hazırlayacak. Sezon, oyunculara The Witness ve müritleriyle yaklaşan savaşa yardım etmek için Brays, Mara Sov ve Osiris’in yardımıyla Warmind Rasputin’i yeniden inşa etme ve yeniden uyandırma görevi verecek.

En son TWAB gönderisinde stüdyo, bu değişikliklerden birinin, oyuncular söz konusu genişleme veya sezon için set gücü için sınıra ulaştıktan sonra blue engrams damlalarının artık düşmeyi durduracağını söyledi. Bunun yerine, oyuncuların mavi teçhizatı tamamen sökmek için alacakları eşdeğer miktarı tutan bir Glimmer biblosu yerine düşecek.

Yukarıda bahsedildiği gibi, değişiklik, uzun süredir Destiny 2 oyuncularının ekipman ve ödül yönetimini kolaylaştırmak için birkaç yıldır Bungie’den istediği bir değişiklikti. Bunun nedeni, oyuncular esnek sınıra ulaştıktan ve envanterde yer kapladıktan sonra, oyuncuların belirli faaliyetlerden kovaladıkları teçhizata mal olma potansiyeline sahip olduklarında, mavi teçhizatın işe yaramaz hale gelmesiydi.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.