Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Destiny 2, 2024 Yılında PvP İçeriklere Yoğunlaşacak

Destiny 2 oyun direktörü Joe Blackburn, stüdyonun oyunun PvP tarafını nasıl ele aldığına dair eleştirileri cevapladı.

Destiny 2 için yaptığı son State of the Game gönderisinin kötü karşılanmasının ardından Bungie, oyuncuların eleştirilerine yanıt verdi. Oyun direktörü Joe Blackburn, Bungie’nin oyuna nasıl daha fazla PvP içeriği getirmeyi planladığı hakkında konuşmak için Twitter’ı kullandı ve aynı zamanda yeni tanıtım etkinliğinin oyuna gelen küçük değişikliklere dair daha çok yanıta ev sahipliği yapacağını açıkladı.

Bungie’nin son State of the Game gönderisi, gölgelendiricileri kaydetme yeteneği de dahil olmak üzere oyun için bir dizi yeni özellik hakkında oyuncuları bilgilendirdi. Ancak stüdyo, PvP Crucible modları için içerik eksikliği ve oyunun genel olarak daha fazla para kazanmaya odaklanması nedeniyle Destiny 2 oyuncu tabanından eleştiriler aldı.

Destiny 2 PvP’ye Odaklanacak

Destiny 2, 2024 Yılında PvP İçeriklere Yoğunlaşacak

Stüdyonun Crucible için bir dizi yeni PvP haritası ve oyun modu yapmayı nasıl planladığı hakkında konuşann Blackburn, “Bu yaklaşımın oyuncularımızın bizden beklediği Crucible’ı üretmediğini söylemeleri adil olduğunu düşünüyorum. Oyunu geliştirme stratejimiz değişti. Bu yüzden yapmak istediklerimizi tam anlamıyla anlatmak ve göstermek biraz zaman alacak.” ifadelerini kullandı.

Blackburn, Bungie’de yeni içerik ve daha küçük denge ayarlarıyla oyunun PvP tarafını daha da geliştirmeye odaklanacak yeni bir “PvP saldırı ekibi” hakkında konuştu ve “Bu saldırı ekipleriyle ilgili en heyecan verici kısımlardan biri, onları topluluk geri bildirimlerine dayanarak oluşturuyoruz. Dolayısıyla, bu ekipler topluluğun isteğine göre hareket edecek.” ifadelerine yer verdi.

Bungie şu anda yalnızca oyunun 22. Sezonu hakkında değil, aynı zamanda gelecek yılın büyük genişleme sürümü Destiny 2: The Final Shape hakkında daha fazla ayrıntı açıklamayı planladığı büyük bir etkinlik düzenleyecek. Bu yüzden, yeni duyurular için bizi takip etmeye devam edin!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.