Desperados III’ün Yeni Fragmanı Isabelle Moreau Ve Ölümcül Güçlerini Sergiliyor!

Desperados III'ün en önemli karakterlerden bir tanesi tanıtıldı.

Desperados serisinin en yeni oyunu olarak bu yıl içerisinde lansmana çıkacak olan Desperados III yeni bir fragman ile oyuncuların karşısına çıktı. Yeni fragmanda oyun içerisindeki karakterlerden birisi olan Isabelle Moreau ve ölümcül güçleri gösterildi.

THQ Nordic’in 2019 model oyunlarından bir tanesi olan Desperados III bilindiği üzere Mimimi Games tarafından geliştirilmeye devam ediliyor. Gerçek zamanlı bir strateji oyunu olarak karşımıza çıkacak olan yapımda John Cooper’ın ve onun çetesinin hikâyesine ortak olacağız. Tek oyunculu bir oynanış üzerine kurulu olan yapımda oyuncular eşsiz yeteneklere sahip olan 5 farklı karakter olarak oynayabilecekler.

Oyun içerisinde yer alacak olan karakterler arasında yer alan Isabelle Moreau yeni bir fragman eşliğinde oyunculara tanıtıldı. Dişi bir karakter olarak karşımıza çıkacak olan Isabelle Moreau kendine has fantastik özelliklere sahip olacak. Hızlı ve çevik yapısı ile düşmana karşı oldukça etkili olan bu karakter yayınlanan fragmanda detaylı olarak oyunculara tanıtılıyor. Bu karakterin gizli silahlara da sahip olduğunu belirtelim.

Çeşitli zorluklara sahip olan yapımda oyuncular 5 farklı karakter ile istenilen görevleri de başarmaya çalışacak ve her görevde farklı içerikler ile karşılaşacaklar.

Yeni fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol