Deliver Us The Moon 24 Nisan’da Xbox One Ve PlayStation 4’e, Yaz Aylarında İse Nintendo Switch’e Gelecek

Deliver Us The Moon'un konsollara geleceği tarih belli oldu.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

2018 yılında erken erişim oyunu olarak lansmana çıkan ve  2019’un Ekim ayında tam sürüme geçiş yapan Deliver Us The Moon konsollara gelmeye hazırlanıyor. Oyunun Nintendo Switch sürümü de duyuruldu.

Steam üzerinde 28 Şubat’a kadar yüzde 25 indirime giren Deliver Us The Moon 40.00 TL yerine 30.00 TL olarak satılmaya devam ederken oyun bugün konsol platformları ile anıldı. Geçtiğimiz yıl konsollara da geleceği yönünde duyurulan yapımın konsol çıkış tarihi nihayet netleşmiş. Steam’de ‘çok olumlu’ olarak değerlendirilen yapım Nisan ayında konsollara gelecekmiş.

Bugün Gematsu tarafından yapılan haberde Deliver Us The Moon’un 24 Nisan’da PlayStation 4 ve Xbox One platformuna çıkış yapacağı belirtilirken oyunun Switch sürümünün ise yaz aylarında piyasaya sürüleceği ifade ediliyor.

Haberin detaylarına göre oyunun standart ve deluxe sürümleri olacakmış. Deluxe sürüm 29.99 dolar fiyat etiketine sahip olacakmış. Oyunun çıkış tarihi geliştirici KeokeN Interactive tarafından da onaylanmış.

Oyunun Nintendo Switch sürümünün ne zaman yayınlanacağı konusunda henüz net bilgi bulunmuyor.

Unreal Engine oyun motoru ile geliştirilen yapım bilgisayar sürümü ile geniş kitlelere ulaşmayı başardı.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol