Degrees of Separation’dan Yeni Bir Oynanış Videosu Geldi!

Degrees of Separation 14 Şubat'ta yayınlanacak.

Bilgisayar platformu için 14 Şubat’ta lansmana çıkacak olan Degrees of Separation macera ve bulmaca oyunu olarak oynanabilecek.

İlerlemeye dayalı bir oynanış yer aldığı oyunda karşımıza çıkan bulmacaları çözerek ilerlemeye çalışacağız. Engellerle dolu bir maceraya çıkacağımız oyunda bazen gökyüzünde bazen de karada basit yöntemler ile engelleri geride bırakarak ilerlemeye çalışacağız. Tek oyunculu ve eşli oyunculu olarak oynanabilecek olan yapımda, 2D grafik açıları yer alacak. Ember ve Rime adında iki karakterin yer aldığı oyunda eşli oyunculu olarak bu mücadeleye bir arkadaşımızı da ortak edebileceğiz. Farklı atmosferlerde dolaşacağımız yapımda karmaşık bulmacalar ile karşılaşacak ve onları çözmeye çalışacağız.

Hem tek oyunculu hem de koop olarak oynanabilecek olan yapım 14 Şubat’ta lansmana çıkacak. Çeşitli manzaralar arasında gezintiye çıkacağımız oyunda ilerledikçe yeni oyun mekanikleri ile de karşılaşmak mümkün olacak.

Yeni bir oynanış videosunu da oyuncularla paylaşan geliştirici ekip, bizleri ne kadar eğlenceli ve zengin bir atmosfer beklediğini gözler önüne seriyor. Ayrıca oynanış mekaniklerinin de ne kadar titizlikle hazırlandığı dikkatlerden kaçmıyor. Oyunda yer alacak olan Ember ve Rime birbirlerine göre farklı özelliklere sahip olacaklar. Bu iki karakter oyun içerisinde yardımlaşarak ilerlemeye çalışacaklar.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol