Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Deathverse Let It Die Sunucuları ‘Bir Süreliğine’ Kapanacak

Supertrick Games ve GunHo Online Entertainment, 2018’deki Let It Die’ın battle royale yan ürünü olan Deathverse Let It Die çok oyunculu hizmetlerinin, oyunun çıkışından yalnızca dört ay sonra askıya alındığını duyurdu.

Dün yayınlanan bir blog gönderisinde, geliştirici Supertrick Games, Deathverse: Let It Die’ın Temmuz 2023’te çevrimdışına alınacağını ancak stüdyonun nihai bir yeniden lansman için oyunu “yeniden geliştirmeyi” planladığını paylaştı. Bu haber, henüz dört aydır piyasada olan oyunun hayranlarını oldukça kızdırdı.

Deathverse Let It Die’ın Ömrü Kısa Oldu

Deathverse Let It Die Sunucuları 'Bir Süreliğine' Kapanacak

Yayında Supertrick Games, Steam’deki oyun için “Karışık” oyuncu incelemelerinde sıklıkla bahsedilen iki konu olan eşleştirme ve gecikme sorunları da dahil olmak üzere, oyunun çıkışından bu yana mevcut olan “zorlukları” kabul etti.

Stüdyo, “Bir dereceye kadar başarılı olmak için çeşitli çözümler denesek de, altta yatan sorunları çözemedik. Sonuç olarak, geliştirme ve operasyon ekipleri, biz Deathverse: Let It Die’ı yeniden geliştirirken oyun hizmetlerini geçici olarak askıya alma kararı aldı.” ifadelerini kullandı.

Blog yazısı, “Bu bizim için verilmesi zor bir karardı ancak, oyunu önemli iyileştirmelerle yeniden yayınlamanın, mevcut oyuncularımızın yanı sıra daha geniş bir kitle tarafından oynanmasını sağlayacağına inanıyoruz.” ifadeleri ile sözlerini sonlandırdı.

Sunucular 18 Temmuz’da Tamamen Kapanacak

Deathverse Let It Die Sunucuları 'Bir Süreliğine' Kapanacak

Deathverse Let It Die sunucuları 18 Temmuz’da askıya alınacak ve ardından Deathverse’in üçüncü sezonu için planlanan içerik yalnızca “kısmen” yayınlanacak. Deathverse’in planlanan yeniden lansmanı için herhangi bir tarih açıklanmadı ve sunucular, oyunun Ekim 2022’de piyasaya sürülmesinden sadece 10 ay sonra askıya alınacak.

Supertrick Games, “Bir oyun geliştirmek için ne kadar zaman harcandığını ve bir insanın yaşamı boyunca yapabileceği sınırlı sayıda oyun olduğunu düşünürsek, bu aşamada bunun doğru seçim olup olmadığını söylemek imkansız ama biz bu oyunu seviyoruz ve onu bir ekip olarak birlikte geliştirmekten gurur duyuyoruz.” ifadelerini kullandı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.