Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Deathloop’a Fotoğraf Modu Eklendi

Yeni Deathloop güncellemesi oyuna otuzdan fazla farklı erişilebilirlik seçeneği, bir fotoğraf modu, PlayStation 5'te ücretsiz profil avatarları, PC'de FSR 2.0 desteği ekledi.

Geçtiğimiz yılın en büyük oyunlarından birisi olan Deathloop; yapısı, sanat tarzı ve ilginç konseptiyle geniş çapta övgü topladı. O zamandan beri geliştirici ekip birçok güncelleme üzerinde çalışıyordu ve bugün oyuna bazı ilginç şeyler ekleyen yeni bir güncelleme yayınlandı.

Güncelleme 3, oyuncuların Deathloop içerisinde güzel çekimler yapmasına veya unutulmaz fotoğraf çekmelerine olanak tanıyan bir fotoğraf modu gibi oyuna bazı yeni içerikler ekledi. Oyuncuların altyazı renklerini değiştirmesine izin verme, tek oyunculu oyun hızını yavaşlatma, Tekrar sayısını ayarlama gibi 30 adet erişilebilirlik seçeneği de eklendi.

Deathloop Güncelleme 3 Yama Notları

Deathloop
Deathloop’ta artık muhteşem fotoğraflar çekebilirsiniz.

Ayrıca, oyunun PlayStation 5 sürümü, küresel hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler, çeşitli yerelleştirme düzeltmeleri ile birlikte dokuz ücretsiz profil avatarı alırken, PC sürümü AMD FidelityFX Super Resolution 2.0 için destek aldı. Önemli güncelleme notlarını biz aşağıda listeledik ancak hepsine ulaşmak isterseniz buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

 • Oyuncular, oyunun herhangi bir haritasındaki Duraklat menüsünden Fotoğraf Moduna erişebilecek.
 • Oyuncular buna Fotoğraf Modu kısayolunu etkinleştirerek de erişebilecek.
 • Tüm temel oyun kıyafetlerinin, silah görünümlerinin ve silah çeşitlerinin kilidi, oyunda açmamış olsanız bile Fotoğraf Modu için otomatik olarak açılacak. Deathloop Deluxe Edition kıyafetleri ve silahları yalnızca Deluxe Edition’a sahipsen kullanılabilir olacak. Arkane Outsiders’a özel ayrıcalıklar, Arkane Outsiders’a katılmadığınız sürece de mevcut değil.
 • Menüde gezinme, klavye ve yön düğmeleri desteğiyle iyileştirildi. Bu, fare ve denetleyici analog çubuk navigasyonu için önceki desteğe ektir. Bu iyileştirme, özellikle oyun kumandası kullanan oyuncular için menülerde gezinmeyi kolaylaştıracak.
 • Oyuncular artık yeni bir kayıtla yeni bir oyun başlatırken altyazı rengini değiştirebilecek.
 • Bu ilk başlatma menüsü artık altyazı biçimlendirmesinin bir ön izlemesini de içerecek. Bu ön izleme, altyazı ekranında boyut, renk ve opaklık seçeneklerinin etkilerini gösterecek.
 • Deathloop’un seçenekler menüsünde hem mevcut seçenekler hem de bu yama ile kullanılabilen yeni seçenekler dahil olmak üzere yeni bir özel Erişilebilirlik kategorisi bulunabilecek.
 • Erişilebilirlik kategorisindeki tüm ayarlar diğer menülerde kopyalanır. Örneğin, HUD erişilebilirlik seçenekleri Arayüz kategorisinde de mevcut.
 • AMD FidelityFX Süper Çözünürlük (FSR) 2.0 Desteği Deathloop’a eklendi.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.