Death Stranding’in Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Death Stranding 8 Kasım 2019'da lansmana çıkacak.

Aylar önce duyurulan ve bir türlü çıkış tarihine kavuşamayan Death Stranding dün resmi bir çıkış tarihi aldı. PlayStation 4 platformuna özel olacak olan yapım, Konami’den ayrılan Kojima’nın projesi olarak karşımıza çıkacak.

Dün PlayStation Store’da ilk kez görünen ve oyuncular ile çıkış tarihini paylaşan Death Stranding aylardır ilgiyle takip ediliyordu. Aksiyon oyunları arasına katılacak olan yapım, resmi açıklamaya göre 8 Kasım 2019’da lansmana çıkacakmış. 2015 yılında Konami’den ayrılarak kendi oyun stüdyosunu açan Hideo Kojima tarafından geliştirilen yapım, gerçekçi yapısı ve sürükleyici oynanışı ile oyuncuların beğenisini kazanacak.

Altchar’ın bu sabah yapmış olduğu haber ile edindiğimiz bilgilere göre Death Stranding, 8 Kasım 2019’da PlayStation 4 platformunda oynanabilir olacakmış. Yeni hikaye, sürükleyici bir oynanış ve a.ık dünyaya sahip olacak olan yapım çeşitli savaş sahnelerinden de ipuçlarını paylaşmış. Oyun içerisinde Birinci Dünya Savaşı ve Vietnam Savaşı gibi bazı savaşlardan sahneler ve içerikler de yer alacakmış.

Oyun içerisinde yıkık ve dökük yerleşim yerlerinde ilerleyecek, gerçekçi hava döngüleri ile karşılaşacağız. Oyun içerisinde güneşli ve yağmurlu sahneler karşımıza çıkacak.

Oyunun yeni trailer’ını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol