Death Stranding’in 8 Dakikalık Fragmanı Yayınlandı!

Death Stranding çıkış fragmanını oyuncuların beğenisine sundu.

80 kişilik bir ekip tarafından 3 yılda geliştirilen Death Stranding yeni haberler ile gündeme gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde bilgisayar platformu oyuncularına da sunulacağı duyurulan Death Stranding 8 Kasım’da PlayStation 4 platformu oyuncularına sunulacak.

Death Stranding’in 8 Dakikalık Fragmanı Yayınlandı 2

Konami’den ayrılan Hideo Kojima tarafından hayata geçirilen Death Stranding, Hideo Kojima’nın ilk şirket oyunu olarak karşımıza çıkacak. 3 yıldır geliştirilen ve çıkışına sayılı günler kalan yapım geçtiğimiz günlerde bilgisayar platformu oyuncuları için de duyurularak dikkatleri üzerine çekti. 2020’de PC platformuna gelecek olan yapım bu yıl PlayStation 4 platformu oyuncularına eşsiz bir aksiyon deneyimi sunacak gibi görünüyor.

Oyunun çıkışına yönelik yeni bir fragmanda oyunculara sunulurken fragmanın adeta bir oynanış videosu süresine sahip olduğu bilgisi veriliyor. PC Gamer’ın haberine göre Death Stranding 8 dakikalık çıkış fragmanı yayınlanmış. Fragman içerisinde oyun içerisinde karşımıza çıkacak başlıca sahnelerden bazıları oyunculara gösteriliyormuş.

Erkek ve dişi karakterlerin de kameralara yansıdığı fragman da yaz ve kış temalı bir dünyada ilerlemeye çalışacak ve ilerlerken de sayısız tehlikeler ve engellerle karşı karşıya geleceğiz.
Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol