Death Stranding’in 40 Saatten Fazla Olması Bekleniyor!

Death Stranding'in oynanış süresi ne kadar olacak?

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

8 Kasım yani bugün itibari ile PlayStation 4 platformu oyuncularına sunulan Death Stranding’den yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Konsol oyuncuları oyunu sabırsızlıkla deneyimlemeye başlarken PC oyuncuları için de yeni bilgiler geldi.

blank

Sony tarafından yayıncılığı üstlenilen Death Stranding Hideo Kojima önderliğinde geliştirildi ve yayınlandı. 2015 yılında Konami’den ayrılan Hideo Kojima hemen kolları sıvadı, şirketini kurdu ve ilk oyunu olan Death Stranding için start verdi. 2020’de bilgisayar platformuna da geleceği geçtiğimiz günlerde duyurulan yapımla ilgili bugün yeni bilgiler geldi. Oyunun PC oynanış süresinin ne kadar olacağı konusunda tahminler yapıldı.

PC Games N’in haberine göre Death Stranding’in 40 saat uzunluğunda bir oynanış süresine sahip olacağı belirtiliyor. Eurogamer ise oynanış süresinin 50 saatten fazla olabileceğini tahmin etmiş.

Geliştirici ekip oyunun oynanış süresi için herhangi bir açıklama yapmazken şuana kadar gelen tahminler bu yönde. Bugün hem oyuncular hem de eleştirmenler tarafından mercek altına alınan yapımın inceleme puanları merakla beklenmeye devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol