Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Death Stranding Filmini Oscarlı Stüdyo A24 Yapacak!

Film ve televizyon şirketi A24, Death Stranding filminin yapım sürecini üstlenmek için Kojima Productions ile çalışacağını duyurdu. Duyuru, A24’ün X hesabındaki bir gönderide yer alan ve şirketin Death Stranding temasıyla süslenmiş özel yapım tişörtünü giyen Hideo Kojima görseli ile yapıldı. Kojima’nın üzerinde tanıtılan tişört de satışa sunuldu.

Gönderinin açıklamasında, “Resmi: Hideo Kojima’nın beğenilen video oyunu Death Stranding’in canlı aksiyon uzun metrajlı film uyarlaması için Kojima Productions ile ortaklık kurduk.” ifadelerini görüyoruz. Death Stranding filminin geliştirilme aşamasında olduğu ilk olarak 2022’de duyurulmuştu ancak o zamandan bu yana filmle ilgili hiçbir bilgi açıklanmamıştı.

Death Stranding Filmini A24 Çekecek

Death Stranding Filmini A24 Cekecek

Resmi duyuruya eşlik eden Hideo Kojima, “A24 bu dünyaya yaklaşık 10 yıl önce doğdu, sektördeki varlıkları başka hiçbir şeye benzemiyor ve Kojima Productions’ın son sekiz yıldır yaptıklarıyla örtüşüyor. Şimdi birlikte bir Death Stranding filmi çekiyoruz. Piyasada pek çok ‘oyun uyarlama filmi’ var ama bizim yarattığımız şey sadece oyunun doğrudan uyarlaması değil. Daha önce görülmemiş bir Death Stranding evreni yaratıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Death Stranding, Hideo Kojima’nın birkaç yıl önce Konami’den ayrıldıktan sonra kurduğu stüdyo olan Kojima Productions’ın ilk oyunuydu ve dünyayı kasıp kavuran yok olma düzeyindeki bir olayın ardından insanlığın yok olmanın eşiğinde olduğu bir dünyada geçiyordu. Kimileri tarafından bir yürüme simülasyonu olarak görülen oyun, kimileri tarafından ise başyapıt olarak kabul edildi.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.