Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Death Stranding Director’s Cut Gelecek Hafta PC’ye Geliyor

Death Stranding Director's Cut, PlayStation 5'teki ilk çıkışının ardından 30 Mart'ta ilk kez PC için çıkacak.

Death Stranding Director’s Cut, önümüzdeki hafta PC platformu için yayınlanacak. Orijinal olarak PlayStation 5 için özel olarak piyasaya sürülen orijinal sürümün PC sahipleri, 10 dolar karşılığında genişletilmiş sürüme yükseltebilecek. Bu, PlayStation 4 sahiplerinin oyunlarını mevcut nesil konsollarda bu genişletilmiş sürüme yükseltmek için ödemek zorunda oldukları 5 doların iki katı. Oyunu ilk kez almak için 40 dolar ödemeniz gerekecek. Türkiye fiyatı ise henüz açıklanmadı.

Death Stranding’in yönetmeni Hideo Kojima, bu sürümden “Director’s Cut” olarak bahsetmekten hoşlanmadığını, bunun yerine “Director’s Plus” olarak adlandırmayı tercih ettiğini söyledi. İstediği her şeyin orijinalinde olduğunu, bu yeni sürümün sadece yeni silahlar, fotoğraf modu gibi ekstralar eklediğini ve en popüler güncellemenin yeni yarış modu olduğunu belirtti. Bunlar, oyunculara ekstra deneyim sağlamak için oyuna eklendi.

Death Stranding Director’s Cut Intel XeSS’ten Yararlanacak

Death Stranding Director's Cut

Death Stranding Director’s Cut PC sürümü için özel bir fragman da yayınlandı. Death Stranding’in orijinal PC sürümü, PS5’teki gelişmiş deneyimle halihazırda karşılaştırılabilir olsa da, Death Stranding Director’s Cut sürümü daha da fazla teknolojik gelişme içerecek. Hatta oyun, Intel’in yeni yükseltme teknolojisi XeSS’den ilk yararlanan oyunlardan biri olacak.

Genel olarak, Death Stranding Director’s Cut’ın PC yayıncısı 505 Games, yaklaşan sürümün teknik açıdan kesin bir deneyim olacağına söz verdi. Daha hızlı yükleme süreleri, daha akıcı kare hızları, ultra geniş monitör desteği ve iyileştirilmiş grafik efektlerin hepsinin deneyimin yönleri olduğu onaylandı. Şimdiye kadar, Sony’nin DualSense denetleyicisinin tam olarak destekleneceğine dair bir açıklama yapılmadı.

YouTube video

Bu arada oyunda ana karakter Sam’i oynayan Norman Reedus, daha önce bir devam oyununun planlandığını ve geliştirmenin “çok erken aşamalarda” olduğunu açıklamıştı ancak bu yeni oyun, bu PC sürümünden ayrı olacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.