Death Stranding 80 Kişilik Bir Ekip Tarafından 3 Yılda Yapıldı!

Death Stranding 80 kişilik ekip tarafından geliştirildi.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

3 yıldır geliştirilmeye devam edilen ve 2019’un beklenen oyunları arasında yer alan Death Stranding 8 Kasım’da PlayStation 4 platformu için lansmana çıkacak. Merak konusu olan yapım bugün geliştirme süreçlerindeki detaylar ile gündeme geldi.

blank

Konami ile tanınan Hideo Kojima, yollarını ayırır ayırmaz yeni projeler üzerinde çalışmaya başlamıştı. Hideo Kojima’nın yeni oyunu Death Stranding olarak geçtiğimiz yıllarda duyurulmuş ve oyunun PlayStation 4 platformu oyuncularına sunulacağı belirtilmişti. Bugün gelen detaylar ile oyunun geliştirilmesine yönelik yeni detaylar paylaşılmış.

GamingBolt’un haberine göre Death Stranding 80 kişilik bir ekip tarafından 3 yılda geliştirilen yapım AAA kalitesinde lansmana çıkacakmış. Hideo Kojima GameSpot’a verdiği demeçte 80 kişilik bir ekibin AAA kalitesinde bir oyun geliştirmek için çok hızlı çalıştığını ve başarılı olduklarını belirtmiş. Kojima bu başarının planlama, tasarım ve uygulama ile gerçekleştirildiğini ifade etmiş.

PlayStation 4 platformunda yepyeni bir çığır açacak oyun olarak nitelendirilen yapım açık dünyası ile oyunculara geniş bir oynanış atmosferi sunacakmış. Öteki dünyaya ait olan yaratıklar ile mücadele edeceğimiz yapımda mahvolmuş topraklar insanoğlunu felaketten kurtarmaya çalışacağız.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol