Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Death Stranding 2’den Haber Var: Çekimler ve Kayıtlar Tamamlandı

Hideo Kojima'nın sıradaki başyapıtı Death Stranding 2'nin çekim ve kayıt aşaması tamamlandı, ancak oyunun 2025'in ikinci yarısına kadar piyasaya sürülmesi beklenmiyor.

Bu yılın başında düzenlenen 2024 State of Play etkinliğinde resmi olarak tanıtılan Death Stranding 2: On the Beach, hem tanıdık hem de yeni yüzlerle bir kez daha sürükleyici bir macera yaşatacak. PlayStation 4’ün en sevilen oyunlarından birini devam ettirecek olan yapımda Norman Reedus, Léa Seydoux, Elle Fanning, Shioli Kutsana ve Almanya doğumlu başarılı Türk yönetmenimiz Fatih Akın gibi isimler yer alıyor.

Famitsu‘nun haberine göre Death Stranding 2’nin çekimleri ve kayıtları tamamlandı, ancak devam oyunu şu anda tamamlanması yaklaşık bir yıl sürecek bir döneme girdi. Hideo Kojima geçtiğimiz günlerde bir radyo yayınına katıldı ve burada DS 2’nin devam eden gelişimine değindi.

Death Stranding 2, Bir Yıl Daha Yapım Aşamasında

Efsanevi oyun yönetmeni, Kojima Productions’ın Death Stranding 2‘nin oyuncu kadrosuyla çekimleri ve kayıtları tamamladığını açıkladı, ancak bunun İngilizce mi yoksa Japonca mı olduğu henüz belli değil. Kojima’ya göre devam oyunu şu anda tamamlanması yaklaşık bir yıl sürecek bir “ayarlama aşamasında”.

death stranding 2 kojima

Bu aşama büyük olasılıkla oynanış ve görsel unsurların ince ayarlarının yapıldığı ve kalite güvence ekibinin hataları ve diğer aksaklıkları gidermek için yeni oyunu incelediği bir faz olacak. Death Stranding 2‘nin hemen aşağıda görebileceğiniz en son fragmanı hakkında da konuşan Kojima, devam oyununun estetiğini, temalarını ve oynanış unsurlarını göstermeyi hedeflediklerini söyledi.

Fragmanın, serinin ilk oyunundan hangi unsurların taşındığını ve farklı karakterlerin birbirleriyle nasıl bağlantılı olduğunu aktarmayı amaçladığını belirten ünlü yönetmen, oldukça başarılı bir tanıtıma imza atmayı başardı. Henüz resmi bir çıkış tarihi verilmese de, Death Stranding 2’nin 2025’in ikinci yarısında PlayStation 5 için piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Death Stranding 2: On the Beach Fragmanı

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.