Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dead Space Remake’ten 40 Dakikalık Oynanış Videosu

Merakla beklenen hayatta kalma korku oyununun yeniden yapımından 40 dakika uzunluğunda, fazlasıyla doyurucu bir oynanış videosu yayınlandı.

Geçtiğimiz günlerde, Dead Space Remake‘in yenilenmiş versiyonuna ait 8 dakikalık bir oynanış videosu paylaşıldı ve birçok insanı anında büyüledi. İlk oynanış fragmanından en son genişletilmiş oynanış incelemesine kadar, Dead Space’in şimdiye kadar gördüğümüz her parçası muhteşem görünüyordu ve yeni ortaya çıkan tüm oyun detayları da umut verici görünüyordu.

Bugün ise, yeniden yapımın çok daha detaylı ve uzun bir oynanış videosu daha çevrimiçi olarak ortaya çıktı. YouTube kanalı Gameplay Place, dört bölümde herhangi bir yorum olmaksızın kırk dakikalık kesintisiz oynanış videosu yayınladı. Yayınlananların çekimlere izin verip vermediği veya sızdırılmış olup olmadığı bilinmiyor ancak durum buysa, EA henüz videoyu kaldırmadı.

Dead Space Remake’in Yeni Oynanış Videosu

Dead Space Remake

Görüntüler, Dead Space Remake’in 2. ve 3. bölümlerini kapsıyor ve kahramanı Isaac Clarke’ın kendisini geminin motorlarını yeniden çalıştırmaya çalıştığı USG Ishimura’nın Control Room’u bulması ile sona eriyor. Bol miktarda kanlı dövüş gösteriliyor ve elbette görüntüler oyunn atmosferine, görsellerine ve daha fazlasına sağlıklı bir bakış sunuyor. Oyunun yayınlanmasına daha çok var, yani burada gösterilenler nihai ürün değil ama yine de harika görünüyor.

Dead Space 27 Ocak 2023’te PS5, Xbox Series X/S ve PC için çıkış yapacak. Konsollarda 70 dolar, PC’de 60 dolar olacak. Oyunun Türkiye fiyatı ise 999.99 TL olarak açıklandı. Son olarak, oyunun sistem gereksinimleri de belli oldu.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.