Dead Or Alive 6’nın Son DLC Paketi Önümüzdeki Ay Yayınlanacak

Dead or Alive 6 için son bir güncelleme paketi gelecek.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Bir yıldan biraz fazla bir süre ve üç ayrı sezon geçtikten sonra Dead or Alive 6, son DLC‘sini Nisan ayı ortasında alacak. Savaşçı, çoğu mevsim geçişleri yoluyla toplu olarak satın alınabilen sonsuz indirilebilir kozmetik akışı ile ünlüdür. Bunlar genellikle temel oyunun kendisinden daha pahalıya mal olur.

blank

Bununla birlikte, pahalı sezon geçişleri için parayı öksürmek istemeyenler için çoğu kostüm, karakter ve müzik parçası ayrı olarak satın alınabilir. Yazma sırasında, oyun için satın alınabilir 422 DLC paketi vardır. Açıkçası akıl almaz.

Dead or Alive 6 yaması, v1.22 henüz belirtilmemiş bazı hataları ele alacaktır, ancak aynı zamanda yeni ‘yüksek toplum kostümleri’ ve ‘okul üniformalarını’ da kullanacaktır. Oyun beklendiği gibi çalışmaya devam edecek, çevrimiçi maçlar, sıralamalar ve DLC mağazası kalacak.

Tabii ki, Core fighters sürümü sayesinde Dead veya Alive 6’yı hiçbir şey harcamadan oynamak mümkündür . Sadece dört savaşçı sunarken, çevrimiçi sıralı dövüşlere, Versus, Arcade, Zaman Saldırısı, Eğitim ve Görev modlarına ve hikayeye bir girişe erişmenizi sağlar.

1 Yorum

  1. blank

    Çok bile dayandı. 5i boyayıp 6 yapmışlar.

    Yanıtla

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol