Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dead Island 2’nin Sergileneceği Etkinliği Duyuruldu

Dead Island 2'nin geçen hafta ertelendiğini sizlere bildirmiştik ancak bugün, oyunun detaylı olarak tanıtılacağı yeni bir etkinlik duyurusu yapıldı.

Pek çok hayran Dead Island 2 hakkında daha fazla şey duymayı umarken, oyun yeniden ortaya çıktığından beri büyük ölçüde sessiz kaldı ancak yayıncı Deep Silver ve geliştirici Dambuster Studios, 6 Aralık’ta yapılacak bir gösteriyle bu durumu değiştirecek. Oyunun zorlu bir gelişim sürecinden geçtiği ve sık sık geliştiricilerin el değiştirdiği bir sır değil ancak görünüşe göre artık süreç sorunsuz hale geldi.

Bu etkinlik açıklaması, Dead Island 2’nin erteleme haberinden yaklaşık bir hafta sonra geldi. Başlangıçta 3 Şubat 2023’te çıkması planlanan oyun, bunun yerine şimdi 28 Nisan’da çıkacak. Geçmişi göz önüne alındığında, geliştirici kesinlikle oyunu geciktirmenin ironisinin farkındaydı ancak duyurunun hayranlara geliştirmenin son aşamada olduğu konusunda güvence vermesiyle oyunun çıkmasına sadece birkaç ay kaldı.

Dead Island 2 Detaylı Olarak Tanıtılacak

Dead Island 2

Bazen bir oyun ertelenir ve pazarlama kampanyaları da sessizleşir ancak Dead Island 2 için durum böyle değil gibi görünüyor. Resmi Twitter kanalı aracılığıyla duyurulan özel etkinlik, 6 Aralık günü yapılacak. Geliştirici, “heyecan verici bir sinematik, canlı aksiyon ve macera dolu görüntüler aracılığıyla sergilenen özel bir oyun gösterimi” aracılığıyla vahşet, aksiyon ve oynanış görüntüleri vaat etti.

Görünüşe göre bu etkinlik, oyunun daha samimi bir tanıtımına odaklanacak çünkü resmi YouTube kanalı videoyu “salgın ve zombi ordularından güvenli bir sığınak arayışında hayatta kalan üç korkusuz kişiyi takip ediyor” olarak tanımladı. Başka bir deyişle, Dead Island 2’de altı oynanabilir karakter bulunurken, oyuncular bunların video için rastgele karakterler olduğunu varsayarak yalnızca üç tanesini görecek.

Görünüşe göre yerel bir Hollywood Hills video oyunu ve film yapımcısının “terk edilmiş” malikanesini arıyorlar ancak bunun güvenli bir seçim olmadığı açık. Bu, şu anda sadece bir spekülasyon olsa da, keşfedilecek harika iç mekanlar olacak gibi görünüyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.