Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dead Island 2 Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Oynanış videosu yayınlanan Dead Island 2, ilginç bir şekilde Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere ve Kanada'da Xbox ve PC'de İngilizce sesli komutlar için Alexa sesli komut özelliğini destekleyecek.

Dead Island 2 etkinliği sırasında Dambuster Studios, ilk olarak yalnızca sinematik görüntüler ile duyurulan oyun için yeni oynanış videosunu yayınladı. İlk fragman ile her türlü kanlı ve vahşet dolu savaş mekanikleri bol bol vurgulandı.

Gerçekçi kan teknolojisi ile zombilerin benzersiz şekillerde çürüdüğünü ve öldüğünü görüyoruz. Oyuncular, ateşli silahlar da dahil olmak üzere çeşitli silahlar kullanabilecek ve bunları farklı temel efektlerle yükseltebilecek. Tabii ki, tüm zombileri öldürmesi basit olmayacak. Bazıları uzaktan asit püskürtürken, diğerleri bir çığlıkla camları kırabilecek.

Dead Island 2 Ön Siparişleri Başladı

Dead Island 2

Çıplak ellerinizle zombileri parçalamanıza izin veren Fury Mode ile imkansız aksiyonlara da dalabileceksiniz. Dead Island 2 ayrıca, farklı eylemler için (keskin silahlara geçmek gibi) sesli komutların kullanılmasına izin veren Alexa Game Control’ü de destekleyecek. Bu özellik, yalnızca Amerika Birleşik Devletleri, Kanada ve Birleşik Krallık’ta Xbox ve PC oyuncuları için İngilizce olarak kullanılabilecek.

Bir fiziksel oyun diski, bir kitap, iki rozet, DI2 Patch, Golden Weapons Pack, Pulp Weapons Pack, Slayer Tarot Cards Pack, Expansion Pass, koleksiyon heykelciği ve bir Venice Beach seyahat haritası içeren HELL-A Edition da duyuruldu. Bu sürüm, yalnızca Deep Silver’ın resmi web sitesinden sipariş verilebilecek.

Ön siparişler de başladı ve herhangi bir sürüm için ön sipariş verenler, Banoi War Club ve Memories of Banoi Baseball Bat yanı sıra Balanced Weapon Perk ve Personal Space Skills Card’ı içeren Memories Of Banoi Pack’i ücretsiz olarak alabilecek.

Dead Island 2, 28 Nisan 2023‘te Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5 ve PC için çıkış yapacak. Fiyatı 60 dolar olan oyunun yerel fiyatlandırma ile 429 TL‘den satıldığının da altını çizelim.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.