Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dead Island 2 Oynanabilir Dört Karakter Daha Tanıttı

Dead Island 2'deki oynanabilir altı karakterden dördü Amy, Dani, Jacob ve Ryan ile tanışın.

Dambuster Studios, 28 Nisan’da çıkış süreci yılan hikayesine dönen Dead Island 2‘yi yayınlayacak. Daha fazla uzatmadan, egzotik dansçı Ryan, dublör Jacob, Paralympian Amy ve satış asistanı Dani ile tanışalım.

Bu alışılmadık kahramanlar, oyunun Los Angeles’a verdiği takma ad olan HELL-A’da hayatta kalmaya çalışacak ve enfekte olanları öldürmek için ganimet ve teçhizat toplayacak. Oyuncular, dördü yeni ortaya çıkan altı oynanabilir karakter arasından seçim yapabilecek. İlk kez tanıtılan ilk iki karakteri sizlere bu içeriğimizde tanıtmıştık.

Dead Island 2 Karakterleri

Dead Island 2 Oynanabilir Dört Karakter Daha Tanıttı

Amy, zombi öldürmeyi atletizmden daha fazla heyecan verici bulan zeki bir Lost Angles yerlisi olacak. Jacob, aslen Londralı bir dublör ancak “rock yıldızı yetenekli anti kahraman olan karakterimiz, bir Hollywood dublörü olma hayalinin peşinden gitmek için her şeyi geride bırakmadan önce başarılı bir borsacıydı. En büyük sevgisi ise Shakespeare.

Ryan ise başka bir seçenek. Fresno’lu egzotik bir dansçı olan Ryan, salgından önce memleketlerinde geride kalan küçük kardeşine geri dönme görevinde. Yani orada Ryan için empati kuran bir arka plan mevcut. Sırada, County Cork’taki varoşların müdavimi olan Dani var. İrlandalı kadın, ağzı bozuk ve çarpık bir mizah anlayışı olan inatçı bir kavgacı.

Karakterler bazı arketip niteliklere sahip olsa da tasarımları oldukça iyi görünüyor. Hatta Deep Silver, her karakter için cosplay kılavuzları bile ekledi. Dead Island 2, 28 Nisan’da Xbox Series X/S, Xbox One, PS5, PS4 ve PC için çıkış yapacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.