Dead In Vinland’ın Demosu Yayınlandı!

Dead In Vinland'ın demosu oyuncular ile paylaşıldı.

CCCP tarafından geliştirilen Dead In Vinland, 12 Nisan’da Steam’e bilgisayar oyuncularına sunulmuştu. 32.00 TL fiyat etiketine sahip olan oyun, bu sabah yeni bir demo yayınladı.

Tek oyunculu bir yapıya sahip olarak 12 Nisan’da karşımıza çıkan yapım, Plug In Digital tarafından yayınlanmıştı. İngilizce, Fransızca ve Almanca dil seçeneklerine sahip olan yapım, oldukça hoş grafiklere sahip. RYO oyun türü arasında tırmanışa geçen Dead In Vinland, oyunculara hem macerayı hem de stratejiyi bir arada sunuyor. Aldığı inceleme puanları ile de bekleneni veren yapım, bu sabah demo sürümünü yayınladı.

Bilindiği üzere oyunların demo sürümlerin de sınırlı bir içerik karşımıza çıkıyor ve oyuna tam erişemiyoruz. Dead In Vinland’ın yayınlanan demosunda da durum aynen böyle. Demo sınırlı bir içeriğe sahip olarak karşımıza çıkıyor. Oyuncular oyunu satın almadan önce demo sürüm ile fikir sahibi olabilecek ve oyunu beğenirlerse daha sonra satın alabilecekler. Oyuncuların eğer demoyu oynadıktan sonra 32.00 TL karşılığında oyunu satın alırlarsa, demodaki ilerlemeleri de tam sürüme otomatik tanımlanacak.

Unutmadan belirtelim, demo şuan sadece Steam’de yer alıyor. Oyun GoG’da da satıldığı için oyuncular demonun GoG’da da yer aldığını düşünebilirler. Ancak demo henüz GoG’da yer almıyor.

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Microsoft® Windows® 7 SP1

İşlemci: AMD Athlon II X4 640 3.0GHz

Bellek: 2 GB RAM

Ekran Kartı: GeForce GTS 450

DirectX: Sürüm 9.0

Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

İlave Notlar: 1280×720 minimal screen resolution

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol