Dead Cells’in İlk Ücretsiz İçerik Genişlemesi 2020’nin İlk Aylarında Lansmana Çıkacak!

Dead Cells'in ilk ücretli genişlemesi 2020'in ilk çeyreğinde lansmana çıkacak.

Geçtiğimiz yıl lansmana çıkan Dead Cells konsol ve bilgisayar platformunda satışlarına devam ederken yeni gelişmeler ile gündeme gelmeye devam ediyor. Oyunun ilk ücretli genişleme paketi Steam üzerinde sergilenmeye başlandı.

Motion Twin’ı adeta ipten alan Dead Cells satışları ile geliştiricinin tüm sıkıntılarını gidermeyi başardı. 2018’de yayınlanan yapım günümüze kadar 2 milyondan fazla kopya satışı yapmayı başardı. Mart 2019’da oyunculardan gelen ilgiyi karşılıksız bırakmak istemeyen geliştirici ekip, Rise of the Giant ile oyuncuların yüzünü güldürmüştü. Bugün gelen bilgiler ile oyunun ilk ücretli genişleme paketinin ne zaman yayınlancağı belli oldu.

Oyunculara sunulacak olan ilk ücretli içerik genişlemesinin adı The Bad Seed olarak belirlenirken Steam üzerinde de sergilenmeye başlandı. Ücretli genişleme paketi ile oyunculara epey yeni içerik sunulacak. 2 yeni seviye ile oyun daha zorlu bir hal alırken, oyunculara yeni canavarlar ve patron savaşçılar da sunulacak.

Bu canavarlar ve patron savaşçılar oyun içerisinde epey zorlu bir şekilde karşımıza çıkacak ve onları alt etmek zor bir hal alacak. Yeni genişleme 2020’in ilk çeyreğinde oyunculara sunulacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol