Dead by Daylight’ın Yeni Genişlemesi Yayınlandı!

Dead by Daylight'ın yeni genişlemesi Darkness Among Us yayınlandı.

Hayatta kalma ve korku oyunu olarak adından söz ettiren Dead by Daylight dün gece yeni bir genişleme paketi aldı.

Çok oyunculu olarak oynanabilen Dead by Daylight dün yeni genişleme paketi olan Darkness Among Us’ı oyunculara sundu. Steam’de 13.50 TL gibi bir fiyat etiketi ile yayınlanan Darkness Among Us genişlemesi oyuna yeni bir harita getiriyor. Hayatta kalma odaklı olarak oynanan yapım genişleme ile ayrıca yeni katil ve yeni bir hayatta kalma içeriği alıyor. Tehlikelerle dolu bir atmosferde mücadele ettiğimiz oyun yeni içerikler ile daha da gerilim yüklü bir yapıya kavuşmuş olacak.

Yen haritada benzersiz çok sayıda yeni içerik karşımıza çıkacak. Oyuncular yeni içerikler ile karanlık atmosferde daha fazla aksiyon sahneleri ile karşılacaklar. Yeni bir trailer eşliğinde duyurulan genişleme paketi yeni katili The Legion olarak duyuruyor. Oyuna eklenen yeni haritanın adı Ormond Slope Resort olarak belirtilirken oyuna eklenen yeni hayatta kalmaya çalışan karakter ise Jeff Johansen olarak duyuruldu.

Ürkütücü ve bir o kadar da korkutucu bir atmosfere sahip olan Dead by Daylight yeni genişleme ile daha sürükleyici bir hale kavuşuyor.

DLC paketinin tanıtım fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol