Dead by Daylight’ın Yeni Bölümü Olan Stranger Things Yayınlandı!

Dead by Daylight'ın yeni bölümü yayınlandı.

2016’nın Haziran ayında konso ve bilgisayar platformunda oyuncuların beğenisine sunulan Dead by Daylight beğenileri kazanmaya devam ediyor. Olumlu geri bildirimler almaya devam eden oyun, yeni bölümü olan Stranger Things’e kavuştu.

blank

Steam’de 4 gün boyunca oynaması ücretsiz olan Dead by Daylight aynı zamanda yüzde 50 indirimle satışlarına devam ediyor. 25 Eylül’e kadar yüzde 50 indirimle 31.00 TL yerine 15.50 TL fiyat etiketine sahip olan oyun, 23 Eylül’e kadar da ücretsiz olarak oynanabiliyor. Bugüne kadar Dead by Daylight’ı oynama fırsatı bulamadıysanız eğer ücretsiz oynama süresini kaçırmamanızı öneririz.

Buna ek olarak 17 Eylül itibari ile oyunculara yeni bölüm olan Stranger Things sunuldu. Steam’de olumlu geri bildirimler alan Stranger Things 20.50 TL gibi bir fiyat etiketine sahip. Hawkins Ulusal Laboratuvarı’nın altında bulunan Yeraltı Yerleşkesi yeni harita olarak oyunculara sunulurken buna ek olarak yeni bir katil de karşımıza çıkıyor.

Yeni katilin isi Steam sayfasında Demogorgon olarak duyuruldu. Stranger Things bölümü oyunculara aynı zamanda iki özel kozmetik eşyayı da sunuyor. Bu kozmetikler Steve’in Eskimiş Kıvrık Kollusu ve Nancy’nin Yıpranmış Kazağı olarak duyuruldu.

Yeni genişlemenin Steam sayfasına buradan ulaşabilir ve daha fazla detaya ulaşabilirsiniz.Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol