Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dead by Daylight’ın Önemli Yenilikleri Ertelendi

Behavior Interactive, Dead by Daylight için daha önce duyurulan birkaç değişikliğin 2023'e ertelendiğini duyurdu.

Behavior Interactive, canlı hizmet çok oyunculu korku oyunu Dead by Daylight için lansman sonrası sağlam destek sağladı. Geliştirici, kozmetiklerin yanı sıra temel onanış mekaniklerini de yeniledi ve bu yıl da yeni değişimler yapılacaktı. Ne yazık ki, Behavior, planlanan 7. Yıl değişikliklerinin bazılarını ertelemek zorunda kaldı.

Oyunun “Wiggle Escape System” ve “Gameflow Improvements” isimli güncellemeleri 2023 yılına ertelendi. Bu iki önemli özellik bu yıl içerisinde çıkış yapamayacak. Yeni ana menü sistemi, yayıncı modu, özel maçlardaki botlar ve önceden ayarlanmış yüklemelerin eklenmesi için görsel bir güncelleme ise duyurulduğu gibi bu yıl içerisinde çıkış yapacak.

Dead by Daylight 7. Yıl Güncellemeleri

Dead by Daylight

Wiggle Escape System özelliği özellikle hayal kırıklığı yarattı ve Dead by Daylight’ın bu özelliği ertelemesi oldukça garip. Oyunu oynayanların bildiği gibi, Kurtulanların bir Katil tarafından taşınmaktan kurtulmasını sağlayan Wiggle sisteminin fena halde iyileştirilmesi gerek. Bu yüzden oyuncular bu özelliğin ertelenmesine özellikle üzüldü.

Gameflow Improvements, Dead by Daylight oyuncuları tarafından da uzun zamandır bekleniyordu. Oyun akışı olarak çevirebileceğimiz bu özellik, oyuncuların eşleştirmeyi beklerken sıraya girip menü sistemindeki diğer sayfalara göz atabilmelerini sağlayacak. Yani, oyunun eşleştirme sistemi sadece oyunu kilitlemekle kalmayacak. Kesinlikle gerekli değil ancak faydalı bir özellik.

Dead by Daylight’ın Wiggle Escape System ve Gameflow Improvements için daha önce duyurulan sürüm penceresi 2022 sonbaharıydı. Her iki özellik için güncellenmiş sürüm penceresi 2023’ün ilk çeyreği olarak açıklandı. Önümüzdeki aylarda ertelemelerin nedeniyle ilgili daha fazla güncelleme bekliyoruz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.