Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dead by Daylight’ın En Güçlü Katili Zayıflatıldı

Dead by Daylight, son güncellemede en güçlü katilini zayıflattı. Oyuncular artık rahat bir nefes alabilecek.

Behavior Interactive, Dead by Daylight‘ın en yeni ve en güçlü katilini zayıflattı. Stüdyonun asimetrik korku oyununa yönelik en son geliştirici güncellemesi, 28 Kasım’daki 30. Bölüm ile gelecek olan Chucky için de ince ayarlar yapmaya odaklanan pek çok değişiklik ile birlikte yayımlandı. Chucky, birkaç haftadır test sunucularında oynanabiliyordu ancak adeta ölüm saçıyordu.

Chucky ile oynarken jenaratörlerin yanından geçerken kalıcı bir hız artışı kazanmanıza olanak sağlayan bir avantaj (Piller Dahil) vardı ki bu da Chucky için bu avantajı çok güçlü hale getiriyordu. Bu sorun, son güncellemeyle giderildi. Ayrıca “Kimse Ölümden Kaçamaz” gibi bazı avantajlarla birleştirildiğinde küçük haritalarda Chucky’nin durdurulamaz hale geldiği keşfedildi.

Dead by Daylight: Chucky Artık Daha Zayıf

Dead by Daylight'ın En Güçlü Katili Zayıflatıldı

Piller Dahil isimli avantaj artık yalnızca çıkış kapılarına güç verildiğinde devre dışı kalacak. Ek olarak güncelleme, Hayatta Kalanlara tepki verme şansı vermek için Chucky’nin paletin altından geçme süresini 1,2 saniyeden 1,4 saniyeye artırdı ve Chucky’nin hareket hızı biraz daha düşürüldü. Ayrıca değişiklikler alan tek karakter yalnızca Chucky değil.

Dead by Daylight katili Düzenbaz’ın atış hızı da saniyede dörtten üç bıçağa geri döndürüldü ve yırtılma ölçeri PTB’deki gibi sekiz bıçakta kalacak olsa da artan hareket hızı, bir Hayatta Kalanı daha hızlı yakalamasına ve birkaçını indirmesine yardımcı olacak. Özetlemek gerekirse, artık aşırı güçlü olan katiller yüzünden bıkan insanlar rahat bir nefes alabilecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.