Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dead by Daylight ve Attack on Titan İşbirliği Duyuruldu

Dead by Daylight, popüler animeden uyarlanan 10 yeni görünümün yanı sıra tılsımlar içeren Attack on Titan Koleksiyonunu yayınladı.

Dead by Daylight‘a birçok Attack on Titan içeriği eklendi. Anime işbirlikleri, bol miktarda anime temalı içerik ekleyen çoğu çevrimiçi oyun için büyük bir trend haline geldi. Bir araç olarak animenin popülaritesi ve anime temalı oyunların varlığı ile birleştiğinde anime ve oyun her zaman kol kola ilerledi diyebiliriz.

Dead by Daylight, Behavior Interactive tipik olarak korkuyla ilgili medyaya bağlı kalsa da, çeşitli serilerle işbirlikleri yapmaya da yabancı değil. Popüler asimetrik çok oyunculu oyun, Halka ve Testere gibi filmlerin yanı sıra Resident Evil gibi diğer popüler korku oyunlarıyla çok sayıda farklı işbirlikleri yaptı. Behavior Interactive, son olarak Attack on Titan ile büyük bir işbirliğine imza attı.

Dead by Daylight: Attack on Titan Collection

Dead by Daylight

Dead by Daylight’ın resmi YouTube kanalında yayınlanan yeni bir fragman, popüler animeye dayalı çeşitli görünümler içeren “Attack on Titan Collection” isimli paketi tanıttı. Oyuncular, Attack on Titan’dan Eren, Misaka ve diğerleriyle birlikte görünen ana kadrosuna ve The Oni ve The Spirit için Titan katil görünümlerine dayalı olarak hayatta kalanlar için sekiz görünümle 10 farklı görünüm alabilecek.

Behavior Interactive’in resmi web sitesi, Ürün Müdürü Rose Li ile hayatta kalanların Attack on Titan karakterleriyle nasıl eşleştiğini açıklayarak görünümlerin gelişimi hakkında bir açıklama yaptı. Li’ye göre, her bir kostüm hayatta kalanların “duyguları ve değerleri” temel alınarak geliştirildi ve ana örnek olarak Kate Denson ve Historia kullanıldı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.