Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dead by Daylight: Tools of Torment Güncellemesi Yayınlandı

Dead by Daylight'ın yeni Tools of Torment bölümü, yeni bir katil ve yeni kurtulanların yanı sıra 6.6.0 güncellemesiyle birçok iyileştirme ile geldi.

Dead by Daylight, kurnaz Skull Merchant (Kafatası Tüccarı) katilinin yanı sıra iki yeni ‘hayatta kalan’ tanıtan 27. ve son bölüm DLC’si Tools of Torment‘ı yayınladı. Oyunun yeni bölümü, oyunun yapay zekasında kapsamlı iyileştirmeler, yaşam kalitesi iyileştirmeleri, çeşitli haritalarda görsel revizyonlar ve birçok başka hata düzeltmesi ve ince ayar yapan ücretsiz 6.6.0 güncellemesi ile birlikte geliyor.

Oyunun 2016’da piyasaya sürülmesinden bu yana Dead by Daylight, sürekli olarak piyasadaki en iyi asimetrik çok oyunculu oyunlar arasında anılırken önemli ölçüde gelişti. Oyunun cazibesinin önemli bir kısmı Ghostface, Michael Myers ve Leatherface gibi diğerlerinin yanı sıra birçok ikonik korku filmi karakteri ile yaptığı işbirliklerine dayanıyor.

Dead by Daylight: Tools of Torment Güncelleme Notları

Dead by Daylight: Tools of Torment Güncellemesi Yayınlandı

Forged in Fog bölümünün ardından, Tools of Torment bugün çıktı ve baş rolünde yeni Kafatası Tüccarı katili var. Acımasız ve zengin bir avcı olan Kafatası Tüccarı, yırtıcı bir kişiliğe sahip ve öldürmeye büyük bir oyun avı gibi yaklaşıyor. Gücü, hayatta kalanları otomatik olarak keşfeden ve tespit eden 4 insansız hava aracını konuşlandırmasına izin verirken, çeşitli avantajları da avını acımasızca takip etmesine yardımcı oluyor.

Thalita Lyra hayatta kalan ilk yeni kişi, iyileştirme ve jeneratör onarım hızında fayda sağlayan iyimser bir karakter, diğer yeni hayatta kalan ise Renato Lyra ve avantajları karakteri alt etmeyi bir hayli zorlaştırıyor. Bu arada yeni bölüme eşlik eden, oyunun birçok alanında iyileştirmeler getiren Dead by Daylight güncellemesi de yayınlandı.

Özellikle, oyunun yapay zeka botlarında önemli sayıda değişiklik yapıldı. Oyuncular artık botları düzenleyebiliyor ve belirli avantajları, hareketleri, eşyaları ve eklentileri kullanmalarını sağlayabiliyor ve bu bot yüklemeleri kullanım kolaylığı için kaydedilebiliyor. Ayrıca Araf Tapınağı ve Annenin Konutu haritalarının görsel bir revizyonunun yanı sıra Haddie Kaur için görsel bir güncelleme de yapıldı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.