Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dead by Daylight Resident Evil: Project W Çıkış Tarihi Açıklandı

Dead by Daylight'ın 25. Bölümü Resident Evil: Project W, bu ayın sonunda Wesker, Ada ve Rebecca'yı oyuna dahil edecek.

Bu yılın başlarında Behavior Interactive, Dead by Daylight’ta Resident Evil içeriğinin başka bir bölümünü yayınlamak için Capcom ile bir kez daha işbirliği yapacağını paylaştı. Project W‘nin ortaya çıkmasıyla birlikte öldüren tarafa Albert Wesker, hayatta kalan tarafa ise Resident Evil 1 ve 0’dan Rebecca Chambers ve Resident Evil 2 ve 4’ten Ada Wong’un geleceğini öğrendik.

Bugün itibarıyla Resident Evil: Project W çıkış tarihi de belli oldu. Behavior Interactive 26 Ağustos 2022’de yeni Dead by Daylight Resident Evil: Project W içeriğinin çıkış tarihlerini açıkladı. Duyuruya göre Albert Wesker, Rebecca Chambers ve Ada Wong 30 Ağustos 2022‘de oyuna eklenecek. Ayrıca, Raccoon Şehri Polis Departmanı haritası da doğu kanadı ve batı kanadı olarak ayıracak değişiklikler yapılacak.

Dead by Daylight: Resident Evil Karakterleri

Dead by Daylight

Resident Evil: Project W, Behavior Interactive tarafından bu ayın başlarında Beyond Behavior canlı yayını sırasında ortaya çıktı. Rebecca’nın yetenekleri büyük olasılıkla tıbbi ve iyileştirme yeteneğine bağlı olacak. Ada’nın ise daha daha agresif yeteneklere sahip olmasını bekliyoruz.

Öte yandan Wesker’ın Ouroboros virüsünü koluna yerleştirdiğini gördük. Muhtemelen dokunaçlarını sallayacak ve yaptığı gibi ölümcül bir şekilde haritanın etrafında atılacak. Bu karakterler için çıkış tarihi onaylandı ve biz onların gelişini beklerken bizi takip etmeye devam edin; Dead by Daylight Resident Evil: Project W içeriği çıktıkça daha fazla haberimiz olacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.