Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dead by Daylight, Attack on Titan İşbirliğini Duyurdu

Dead by Daylight, yeni bir sezon ve flört simülasyonu duyurusuna ek olarak Attack on Titan animesine dayanan bazı kozmetik ürünleri de getirecek.

Dead by Daylight, hayranları için tutarlı içerik güncellemeleri yayınladığı bilinen bir oyun. Stranger Things’den Scream’e, diğer medya ve markalardan oyuna birçok yeni kurtulanlar ve katiller getirildi. Bu yılın ilerleyen günlerinde oyuna, oyunun korku geçişleri listesini daha da genişleten yeni bir Resident Evil bölümü eklenecek ancak güncelleme bununla sınırlı değil.

Oyuna kozmetikler aracılığıyla yerleşik başka bir marka daha eklenecek. Dead by Daylight‘ın popüler anime Attack on Titan ile işbirliği için durum tam olarak bu. Bu geçişte yeni katiller veya hayatta kalanlar olmayacak ancak Zarina, Dwight ve Oni‘ye doğrudan Paradis Adası’ndan seyahat etmiş gibi görünmeleri için yeni görünümler verilecek.

Dead by Daylight x Attack on Titan İşbirliği

Dead by Daylight
Attack on Titan konsept çizimleri.

Zarina, Dwight ve Oni, Attack on Titan kostümleri giyiyor olabilir ancak titanlar gibi devleşemeyecekler çünkü bu görünümler, karakterlerin yeniden görünümünden çok bir cosplay olarak etiketlendi. Dwight’ın kostümü en çok Eren’in önceki Attack on Titan sezonlarındaki kıyafetlerine benziyor; Zarina ise komutan Hange’nin kıyafetleri ile oyuna eklenecek. Oni, zırhlı titanın küçülmüş bir versiyonu gibi göründüğü için, belki de en inandırıcı görünüme sahip.

Attack on Titan doğrudan bir korku animesi değil ancak ilk sezonlarında özellikle titanların yıkıcı gücü ve durdurulamaz doğasından kaynaklanan bazı ürkütücü unsurlara sahip. Attack on Titan’ın Final Sezonu 2. Kısmında, titanların gizemleri büyük ölçüde keşfedildiği için korku unsuru biraz daha azaldı. Bununla birlikte, birçok Dead by Daylight hayranı bu işbirliğine sevindi hatta gelecekteki bölümün anime odaklı olmasını istedi.

Dead by Daylight artık Mobile, PC, PS4, PS5, Stadia, Switch, Xbox One ve Xbox Series X/S’de mevcut.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.