Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dead by Daylight 7. Yıl Yol Haritası Güncellendi

Dead by Daylight'ın 7. Yıl içeriklerinin ikinci yarısı da ortaya çıktı ve yaz ayına kadar oyuna nelerin ekleneceği belli oldu.

Dead by Daylight 7. Yıl yol haritasını güncelledi ve oyuna önümüzdeki aylarda birkaç yeni özellik eklenecek. Oyun, yedi yaşında olmasına rağmen hala kendisini on binlerce oyuncuya oynatsa da, Haziran’da sekiz yaşına girmeden önce daha da fazla yeni içerik eklemeye çalışarak oyuncu kitlesini canlı tutmaya çalışacak.

Oyun için her yeni yılın başında Dead by Daylight, oyunculara bir sonraki yıl oyundan neler bekleyeceklerine dair bir yol haritası sunuyor. Haziran 2022’den başlayarak, ilk önce görsel olarak en etkileyici katillerden birisi olan Dredge oyuna eklendi. Sonraki iki bölümde, Resident Evil serisinden ikonik kahramanlar ve kötü adamlar ve ardından Behavior tarafından oluşturulan orijinal içerik oyuna dahil edildi.

Dead by Daylight 7. Yıl Yol Haritası

Dead by Daylight 7. Yil Yol Haritasi

Bugün ise 7. Yıl yol haritası güncellendi ve Mart 2023’te çıkacak yepyeni bir bölümün yanı sıra yeni avantajlar, yeni erişilebilirlik seçenekleri, botlar, bloodweb ve harita görsellerinde iyileştirmeler getireceğini ortaya çıkarttı. Mevcut Dead by Daylight metasında ciddi sorunlar var ve tuzlu su çağrısı gibi baskıcı avantajlarda yapılacak basit değişiklikler bu sorunu hafifletecek.

Bloodweb ayrıca, kan noktası sınırı iki milyona yükseltildiğinden beri önemli bir çekişme kaynağı oldu ve bir oyuncu, Bloodweb’de bir karakterde prestij 100’e ulaşmanın 16 saatten fazla sürdüğünü hesapladı. Bloodweb değişiklikleri şu anda somut olmasa da Behavior, “Bloodpoint’lerinizi harcamayı her zamankinden daha kolay ve hızlı hale getireceklerini” vaat etti.

Haritalara birkaç büyük değişiklik de gelecek. Birincisi, Behavior, 2021’de başlayan “The Realm Beyond” projesinin bir parçası olarak eski haritaları görsel olarak yükseltmeye devam edecek. Bu değişiklik, harita çeşitliliğine yardımcı olacak ve yalnızca başına hayatta kalanların lehine bir şekilde, bu haritalarda oynarken katiller tarafından kolayca bulunmamalarını sağlayacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.