Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dbrand Yeni PlayStation 5 Kapakları Üretmeye Devam Ediyor

Sony geçtiğimiz günlerde PlayStation 5 kapak üreticilerine savaş açmıştı. Bazı üreticiler Sony’nin bu kararı sonrasında kapak üretimini sonlandırırken bazı üreticiler ise kapak üretmeyi sürdürüyor.

Geçtiğimiz yıl duyurulan PlayStation 5 sadece beyaz renk seçeneği ile satışa sunulmuştu. PlayStation 5 modelinin sadece beyaz renk seçeneğine sahip olması pek çok kullanıcıyı üzerken kapak üreticileri de beyaz renkli kapaklar yerine farklı kapaklar üretmeye başlamıştı.

Sony kapak üreticilerinin satışa sunduğu kapakların ardından yeni bir karar alarak kapak üretimini yasaklatmıştı. Pek çok kapak üreticisi Sony’nin bu kararı sonrasında kapak üretimini sonlandırmıştı. Dbrand yeni PlayStation 5 kapakları üretmeye devam ediyor.

Dbrand Yeni PlayStation 5 Kapaklarını Tanıttı

Sony’nin yasaklama kararı sonrasında Dbrand firması Sony’ye kafa tutmuş ve “Hadi bizi dava et!” demişti. Taraflar arasında gerçekleşen görüşme sonrasında Dbrand kapak üretimini sonlandırdığını açıklamıştı. Ancak firma görünüşe göre geri adım atmayacak.

Dbrand Yeni PlayStation 5 Kapakları

Dbrand yeni PlayStation 5 kapaklarını tanımaya devam ediyor. Darkplates 2.0 adı verilen yeni PlayStation 5 kapakları siyah, beyaz ve gri renk seçeneklerine sahip.

Satışa sunulan yeni kapakları “şah mat avukatlat” mottosu ile çıkartan Dbrand, yeni kapaklara daha belirgin ve daha büyük bir fan boşluğu koymuş. İlk olarak 59 dolardan satışa sunulan kapaklar ilerleyen günlerde 69 dolardan satışa sunulmaya devam edilecek. Dbrand’in kapaklarının ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağını ilerleyen günlerde göreceğiz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.