Days Gone’un Yeni Ekran Görüntüleri Yayınlandı!

Hayatta kalma ve korku oyunu olarak 26 Nisan 2019’da sadece PlayStation 4 platformu için çıkış yapacak olan Days Gone yeni görseller ile gündeme geldi. SIE Bend Studio tarafından yayınlanan yeni oyun içi görselleri oldukça hoş görünüyor. Gerçekçi yapısı ile oyuncuların dikkatini çekecek olan yapım zombilerle dolu bir dünyayı konu alacak.

Zombilerle dolu bir ülkede hayatta kalmaya çalışacağımız oyunda işler hiçte umduğumuz gibi gitmeyecek. Aksiyon ve macera yüklü sahnelere sahip olacak olan yapımda oyuncular korkuları ile yüzleşecek ve hayatta kalabilmek hiçte kolay olmayacak. Birbirinden farklı karakterlere sahip olacak olan yapımda ölümün çepeçevre sardığı bir atmosferde zombileri avlayarak hayatta kalabilmeye çalışacağız.

Oyun içerisinde Deacon St. John’ın yerine geçeceğimiz oyunda değerli eşya ve silah üretebilmek için çeşitli ekipmanlar arayacağız. Terk edilmiş yerleşim yerlerini yağmalayacağımız yapımda yaşayan diğer insanları da bulmaya çalışacağız. İnsanoğlunun dibe vurduğu yapımda küresel çapta ortaya çıkan salgın insanları birer birer etkisi altına alarak zombiye dönüştürüyor. Çarpıcı ortamların, vahşi karşılaşmaların ve sürükleyici bir hikayenin yer aldığı yapımda devamlı değişen bir çevre de bizleri bekliyor olacak. Oyunda gece gündüz döngüsü ve dinamik hava koşulları karşımıza çıkacak.

Yayınlanan yeni ekran görsellerine aşağıdan göz atabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol