Day Of Infamy Bu Ay Piyasaya Çıkıyor

Şu günlerde erken erişimde olan Day of Infamy Mart bitmeden son sürümüyle piyasaya çıkacak.

II. Dünya Savaşı, FPS oyunlar için belki de en kült konulardan biridir. İnsanlık tarihinin bu dönemi, oyunlara konu olmaya istikrarlı bir şekilde devam edeceğe benziyor. Pek çok oyun bu uğurda elenmiş ve tarihteki yerini almıştır. Ancak kimi büyük yapımların gölgesinden sıyrılabilen bağımsız girişimler de sesini kalabalık oyuncu kitlelerine ulaştırmaya başarmıştır. Day of Infamy de bu oyunlardan biri olacak gibi duruyor.

New World Interactive tarafından yapımcılığı üstlenilen Day Of Infamy, II. Dünya Savaşı’nda geçecek bir çevrimiçi FPS oyunu olacak. Oyun zaten Steam üzerinde erken erişime açık. Kısa bir süre sonra, 23 Mart 2017 tarihinde son sürümüyle de piyasaya çıkacak. Steam sayfasına erişmek isteyenlerin buraya tıklaması yeterli olacaktır.

Day of Infamy’yi öteki II. Dünya Savaşı konulu FPS’lerden ayıran yanı takım çalışmasına ve taktiğe dayalı çevrimiçi modda oynanabiliyor oluşu. Bu mod erken erişimde oyunu deneme fırsatı yakalamış Steam kullanıcıları tarafından çok sevilmiş. Oyunun kullanıcı puanı çok yüksek.

Oyunun son sürümüyle piyasaya çıkacağı tarih için duyuru niteliğinde paylaşılan fragmana aşağıdaki ekrandan erişebilirsiniz.

 

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol