Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dawn Of War III’ten Oynanış Videoları Geldi

Dawn of War III'ün piyasaya çıkmasına az bir zaman kala oynanış videoları peş peşe gelmeye başladı.

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenlerin en gözde serilerinden biri olan Dawn of War, 20 Eylül 2004’te piyasaya çıktığında çok büyük ses getirmişti. Çok sevilen ilk oyunu ardından, ikinci oyun bazı eleştiriler alsa da serinin adını başarıyla devam ettirmişti. Şimdi de serinin dört gözle beklenen üçüncü oyunu piyasaya çıkmak üzere. Dawn of War III, başarılı geçen alfa ve beta süreçlerinin ardından ön siparişe açıldı. Oyunun 27 Nisan 2017’de piyasaya çıkacağı duyuruldu.

dawn of war 3 oynanış

Relic Entertainment tarafından geliştirilen ve SEGA tarafından yayıncılığı üstlenilecek olan oyunun iki adet oynanış videosu kısa süre önce yayınlandı. Grafikler gerçekten çok güzel duruyor. Oyunda altyazı ve arayüzde Türkçe dil desteği de bulunacak. Ön siparişte olan Dawn of War III’ün fiyatı, şimdilik 179 Türk lirası. Steam sayfasına gitmek isteyenlerin buraya tıklaması yeterli olacaktır.

Oyun şimdilik sadece PC için piyasaya çıkacak. Playstation 4 ya da Xbox One için piyasaya çıkıp çıkmayacağına dair şimdilik herhangi bir resmi duyuru yapılmış değil.

İki oynanış videosunu da aşağıdaki ekranlarda görüntüleyebilirsiniz.

YouTube video

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.