Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dawn Of War III Playstore’da Ön Siparişe Açıldı

Çıkacağı gün iple çekilen Dawn of War III sonunda ön siparişe açıldı.

27 Nisan 2017′de son sürümüyle piyasaya çıkacak olan Dawn of War 3’ün ön sipariş seçeneği, Türk Telekom Play Store üzerinde aktifleşti. Relic Entertainment tarafından geliştirilen ve SEGA tarafından dağıtıcılığı üstlenilen oyun orta-üst diyebileceğimiz bir fiyatlandırmayla raflardaki yerini aldı.

dawn war ön sipariş

169 Türk lirası satış fiyatı ile rafa çıkan oyun, 6 Mart tarihinde de Steam üzerinde ön siparişe açılmıştı. Şu anki fiyatlarını karşılaştırdığımızda PlayStore’da biraz daha ucuza satıldığını fark ettiğimiz oyunu, piyasa araştırması yapmadan satın almamakta fayda var.

Gerçek zamanlı strateji oyunlarının dinamik atmosferini sevenler için biçilmiş kaftan gibi görünen oyun, Warhammer 40.000 serisinin şemsiyesi altında geliştirildi. Birbiriyle savaşan üç farklı grup arasında süren müthiş bir mücadelede, tarafınızı belirleyip düşmanlarınıza karşı savaşma zamanı çok yaklaşıyor. Kuvvetli savaş makinelerinin kontrolünü ele geçirerek savaşta üstünlük sağlamaya çalışabilirsiniz. İçine dahil olacağınız üç gruptan ilki Ork komutanı Gorgutz’un önderliğindeki Ork ordusu. İkinci ordu ise Eldar kahini Macha’nın önderliğinde savaşa giriyor. Üçüncü ve son ordu da Space Marine komutanı Gabriel Angelos’un ordusu. Hepsi kendine göre olumlu ve olumsuz özelliklere sahip olacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.