Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

David Fincher’ın Netflix Filmi The Killer’dan Yeni Fragman

Netflix, yönetmen David Fincher'ı ünlü aktör Michael Fassbender ile bir araya getiren The Killer'dan yeni bir fragman paylaştı. Heyecanla beklenen gerilim filmi, 10 Kasım'da izleyicilerle buluşacak.

Seven, Zodiac ve Fight Club gibi unutulmaz filmlerin mimarı olan David Fincher, etkileyici bir hikayeyle daha karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Daha önce Netflix için Mindhunter dizisini hayata geçiren ünlü yönetmen, platformdaki koleksiyonunu The Killer ile genişletmeye hazırlanıyor.

Başrolünde Michael Fassbender’ın yer aldığı gerilim filminden yeni bir fragman yayımlandı. Alexis Nolent (nam-ı diğer Matz) tarafından yazılan ve Luc Jacamon tarafından çizilen aynı isimli çizgi roman serisinden uyarlanan yapım, acımasız bir suikastçının hayatını konu alıyor.

Inglourious Basterds, Prometheus ve X-Men gibi filmlerden tanıdığımız Fassbender, hedefini kıl payı ıskaladıktan sonra kendisini tehdit etmeye cüret edenlerin peşinde Paris’ten Dominik Cumhuriyeti’ne ve Amerika’ya sürüklenen acımasız bir suikastçiyi canlandırıyor.

Senaryosunu Andrew Kevin Walker’ın kaleme aldığı filmde ünlü aktöre Charles Parnell, Arliss Howard, Sophie Charlotte ve Tilda Swinton gibi isimler eşlik ediyor. Dünya prömiyerini 80. Venedik Film Festivali’nde gerçekleştiren The Killer, 10 Kasım’da Netflix’te yayınlanacak. Dilerseniz, lafı daha fazla uzatmadan sizleri yeni fragman ile başbaşa bırakalım. Keyifli seyirler.

The Killer Fragmanı

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.