Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

David Fincher İmzalı ‘The Killer’ Ne Zaman Çıkacak?

The Killer'da Michael Fassbender ve Tilda Swinton rol alacak. Netflix, dizinin vizyon tarihinin yanı sıra filmin ilk görüntülerini de yayınladı.

The Killer ne zaman çıkacak belli oldu. Sonunda bir sonraki David Fincher filmi için vizyon tarihi belli oldu. Son filmi 2020 yapımı Mank olan, üç kez Akademi Ödülü’ne aday gösterilen yönetmenin bir sonraki projesi, aynı adlı Fransız çizgi roman serisinden uyarlama olan bu yapım olacak. Film, 10 Kasım 2023‘te Netflix‘te yayınlanacak.

The Killer çizgi roman serisi, Matz takma adıyla yazan Alexis Nolent ve illüstratör Luc Jacamon tarafından yaratıldı. Seri, 1998 ile 2013 yılları arasında yayınlanan on iki bölüm ile hayatımıza girdi. Kitaplar, yaptığı işte yıllarca en iyi olan isimsiz bir suikastçının, psikolojik bir kriz yaşamaya başlamasını konu alan sürükleyici bir hikayeye sahip.

The Killer Oyuncuları ve Konusu

FINCHER FASSBENDER FIRST LOOK THE KILLER 750x400 1

Başrolde Michael Fassbender oynayacak. Bu, ünlü oyuncunun X-Men: Dark Phoenix’ten sonraki ilk filmi olacak. Filmin resmi özetine göre ise konusu, “Önemli bir ramak kala olayından sonra bir suikastçı, kişisel olmadığı konusunda ısrar ettiği uluslararası bir insan avında işverenleriyle ve kendisiyle savaşır.” olacak.

Bu film, Fincher ve Netflix arasındaki en son iş birliği olacak. Yayıncı aynı zamanda son filmi Mank ve Mindhunter serilerini de bünyesine almıştı. Bu uyarlama, ilk olarak 2009’da yönetmenlik yapmak için imza atan Fincher için uzun zaman oldu. Film ilk olarak Paramount’ta yayınlanıyordu ancak yönetmen 2020’de yayıncıyla dört yıllık bir anlaşma imzaladıktan sonra, Netflix yönetmenin evi haline geldi.

Fincher, Andrew Kevin Walker tarafından uyarlanan bir senaryoyu yönetecek. Walker, daha önce Se7en’i yazarken Fincher ile birlikte çalışan BAFTA adayı bir yazar, yani beklenti yüksek. Ayrıca Sleepy Hollow ve Windfall gibi başka filmler de yazdı. The Killer, ekranda Charles Parnell, Arliss Howard, Sophie Charlotte ve Tilda Swinton’ın katıldığı Fassbender’ı izlememizi sağlayacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.